Аграрний тиждень. Україна
» Сільський туризм- важливий чинник сільського розвитку
» Сільський туризм- важливий чинник сільського розвитку

  Сільський туризм- важливий чинник сільського розвитку


  22 ЛИСТОПАДА 2013 РОКУ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ ВІДБУДЕТЬСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ «СІЛЬСЬКИЙ ТУРИЗМ – ВАЖЛИВИЙ ЧИННИК СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ»
  Українське село, яке завжди відігравало особливу роль у житті українського суспільства, на сьогодні зазнало значних матеріальних і демографічних втрат. Якщо невідкладно не вжити заходів на підтримку сільського розвитку на сталій основі (насамперед шляхом диверсифікації економіки, зайнятості та доходів населення), демографічна і поселенська криза може охопити до 48-50% загальної кількості районів. Ситуація із зайнятістю та можливостями працевлаштування на селі оцінюється як катастрофічна. Саме лише сільськогосподарське виробництво та зайнятість в аграрному секторі не в змозі забезпечити належний рівень доходів як основи якісних умов життя селян.
  У зв’язку з цим існує об’єктивна необхідність диверсифікації сільської економіки, зокрема, на основі обрання особистими селянськими господарствами нового для сільського господарства стратегічного напряму розвитку – диверсифікації своєї діяльності, яка не потребує значних капіталовкладень ззовні, зокрема – державних, але гарантує отримання високих кінцевих результатів як для приватного сектору економіки, так і для суспільства в особі держави.
  Класичним прикладом тут може бути сільський зелений туризм, у якому людські, матеріальні, земельні ресурси особистих селянських господарств, вироблена в них продукція використовуються для надання послуг із розміщення, харчування й інших форм обслуговування туристів і відпочиваючих.
  Мета круглого столу – обговорити актуальні питання подальшого розвитку сільського зеленого туризму в контексті Проекту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про особисте селянське господарство» щодо розвитку сільського зеленого туризму», реєстр. № 2530а та Проекту Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування наданих послуг у сфері зеленого туризму», реєстр. № 2529а.
  На зустріч запрошені: народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, Міністерства доходів та зборів України, Міністерства аграрної політики та продовольства, Державного агентства України з туризму та курортів, представники громадських організацій, власники особистих селянських господарств.
  Організатори круглого столу:
  ° Підкомітет з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  ° ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні»
  Місце проведення круглого столу: вул. Садова, 3а, к. 1016 (зал засідань Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму)
  Початок заходу: 14:00


  Схожі новини
 • Мінагрополітики розробило проект закону про сільський туризм
 • УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО ЗАПРОШУЄ
 • ВІДБУДЕТЬСЯ ВИСТАВКА-ЯРМАРОК СІЛЬСЬКОГО ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ «УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО З ...
 • На Херсонщині розвивається зелений туризм
 • СІЛЬСЬКОМУ ТУРИЗМУ ПОТРІБЕН СВІЙ ЗАКОН

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео