Аграрний тиждень. Україна
» » Ваш помічник – електронний майданчик
» » Ваш помічник – електронний майданчик

  Ваш помічник – електронний майданчик


  Гроші – це час. У бізнесі, враховуючи ситуацію, яка склалась на даний момент, – це питання номер один. Є хороше прислів’я – «Коли не вистачає грошей, треба більше заробляти або менше витрачати». Вислів гарний, але про правильний розподіл ресурсу в ньому нічого не сказано. Давайте розберемося, як можна правильно розпоряджатися двома найголовнішими ресурсами – часом і грошима.

   

  Якщо у вас виникає потреба придбати, наприклад, радіатор для трактора, то перша схема, щоспаде на думку, – згадати, де саме він був куплений, поїхати у той магазин і обрати нову необхідну деталь. Добре, якщо ця поїздка допоможе не лише придбати радіатор, а й попутно вирішити ще кілька важливих питань. А може бути й зовсім навпаки – час іпальне витрачені, а результату немає. Ви, звичайно,можете почати обдзвонювати магазини, які займаються профільними продажами. Що на вас чекає? Безліч часу на непотрібні телефонні розмови тагодини в режимі очікування. Погодьтесь, поки ніякого прибутку, лише велика кількість затрат. Та це не єдиний шлях – можна самостійно рушити впростори Інтернету й почати шукати там. Таке «задоволення» теж потребує немало часу.

  Врешті-решт, що ми маємо? Яким шляхом не йди, до цілі все одно залишається досить далеко, а гроші й час згаяли. Невже виходу немає?

  Але, як ви розумієте, подібні ситуації виключені в еру смартфонів та Інтернету. Просто заходьте на багатофункціональний майданчик для аграрного бізнесу –АгроЯрд Тепер придбати той самий радіатор, продати врожай чи взяти участь у тендері ви зможете лише за пару кліків. Давайте детальніше розглянемо найбільш вражаючі можливості АгроЯрду.

  Почнемо з найбільш актуальних.

  Аукціони

  Уявіть собі: ви зібрали врожай зернових і починаєте міркувати, як його вигідно продати. Варіантів існує декілька – сидіти й чекати пропозицій або працювати заперевіреними схемами. Мінусів тут також чимало – не факт, що ви отримаєте найбільш вигідну пропозицію, бой не знаєте, які ще варіанти є на всьому ринку. Що робити в такій ситуації? Все просто – створіть зерновий аукціон на АгроЯрд. Процедура створення не потребує більше 3-х хвилин. А от кінцевий результат перевершить всі очікування. По-перше, аудиторія порталу – всі аграрії країни. По-друге,до вас гарантовано надійдуть пропозиції. По-третє,ваші тимчасові витрати настільки мізерні порівняно з майбутнім прибутком, що навіть говорити про це немає сенсу. Тобто ви просто вказуєте, яку культуру продаєте, обсяг, початкову вартість та чекаєте на пропозиції. Покупці самі знаходять ваш аукціон,роблячи вам пропозиції щодо підвищення ціни. Коли буде отримана найбільш вигідна пропозиція або по закінченню торгів, менеджер АгроЯрд зв’яжеться з вами й допоможе укласти угоду. Всього три затрачені хвилини чудово конвертуються в економію часу і приємний прибуток. Тим паче, проводячи роботу зі всією Україною, завжди є шанс відшукати найбільш актуального партнера й розширити свій ринок збуту.

  Оголошення

  Якщо вже почали з радіатору, то й далі поговоримо про нього. Лише кількома натисканнями ви можете розмістити оголошення про купівлю чи продаж усього необхідного для ведення сільськогосподарської діяльності. Радіатор, добрива, посівний матеріал, запчастини та шини, засоби захисту рослин – словом, все, що необхідно для відмінного врожаю, який потім можна продати за найвигіднішою ціною.

  Ціни трейдерів

  Розмірковуєте про продаж врожаю та хочете самі обрати,з ким співпрацювати? Це легко! Вам просто необхідно зайти у розділ «Ціни трейдерів» та ознайомитись з пропозиціями всіх трейдерів України. Фільтри нашого пошуку розроблені таким чином, що ви шукаєте лише заважливими для вас параметрами: культура, область, місце відвантаження, ПДВ, умови оплати. Погодьтесь, нічого зайвого. Дотого ж, ми підшукуємо для вас топ-10 пропозицій, що являють собою найбільш вигідний тандем ціни та умов. Якщо у вас виникли сумніви чи труднощі, ви завжди можете зателефонувати нашим менеджерам, а вони з радістю допоможуть у вирішенні питань.

  Ви думаєте, що на цьому плюси співпраці з АгроЯрд скінчилися? Давайте підведемо попередній підсумок. Аудиторія порталу – всі аграрії України. Будь-який сільгоспвиробник може вигідно продати свій врожай зернових через аукціони або напряму через трейдерів. Все це можна робити, не виходячи з дому й не витрачаючи час ігроші. Пропозиції самі вас знайдуть. Купівля-продаж усього необхідного для аграрія в одному місці. Більше не потрібно тримати в голові велику кількість сайтів і нецільових майданчиків. Один раз створили аккаунт й можете забути про сторонні ресурси назавжди. А тепер -про наших важкоатлетів.

  Тендери Rialto

  Усі знають про тендери, та участь в них здається чимось складним і обтяжливим. Ми пропонуємо вам просту і зрозумілу альтернативу. На майданчику АгроЯрд можна легко приймати участь у тендерах як постачальник або як закупник. Знову-таки, це все відбувається в рамках одного сервісу. Створення тендера та участь у ньому – це дуже просто, а головне, безпечно. Всі суб’єкти агроринку можуть вести діяльність, яка керується відкритою системою комерційних закупівель, аналогічною ProZorro. Це допомагає уникнути корупції при закупівлях та роботи з сумнівними партнерами.

  Чим ще АгроЯрд може здивувати?

  Мобільний додаток

  Тепер у вас є змога працювати, знаходячись у будь-якому місці. Не обов’язково мати комп’ютер, достатньо смартфону й підключення до мережі Інтернет. Додаток розроблений таким чином, що ви отримуєте лише необхідні дані, без зайвого інформаційного шуму й реклами. Крім того, він працює навіть в умовах низького сигналу. Дізнавайтеся про нові пропозиції, ставки в аукціонах, закриті угоди, знаходячись просто у полі.

  Щеви можете укласти електронний договір. Це реальненововведення для аграрної сфери. Така угода має ту ж юридичну силу, що й звичайна паперова з мокрими печатками. Процедура проходить з використанням електронно-цифрового підпису, який можна отримати в Інтернеті протягом 20 хвилин. Також, використовуючи ЕЦП, ви можете здавати бухгалтерську звітність.

  АгроЯрд виглядає максимально привабливо для всіх представників аграрного ринку. Це заощадження часу, грошей, зусиль. І це - крок у майбутнє. Ведення бізнесу через подібні майданчики дозволить вам у найближчому майбутньому вийти на світовий ринок, що також є в планах у АгроЯрд 

   

   

  Контакти

  (0800) 80 21 41

  (050) 199 21 41

  (067) 199 21 41

  (093) 199 21 41

  info@agroyard.com.ua

   

   


  Схожі новини
 • Агро-Темп пропонує якісний сервіс
 • Гра на нервах
 • Гра на нервах
 • Стрибків цін на вітчизняні фрукти не очікується
 • «Бізон-Тех»: бути лідерами і завжди тримати перші позиції

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.