Аграрний тиждень. Україна
» » ПОЗБАВИТИСЬ МЕТЕОЗАЛЕЖНОСТІ
» » ПОЗБАВИТИСЬ МЕТЕОЗАЛЕЖНОСТІ

  ПОЗБАВИТИСЬ МЕТЕОЗАЛЕЖНОСТІ


  Під брендом Valley зявилися перші машини автоматичного ходу для кругового зрошення, які до сьогодні вважаються найдосконалішими системами в своєму класі. Зараз ця компанія має частку 50% світового ринку зрошувальної техніки, тобто кожна друга система - Valley.

  За словами генерального директора компанії Valley (Євразія) Рудигера Клааса, Україна є доволі перспективним ринком для продажу зрошувальних систем.

   

  - Пане Рудигер, ви вважаєте Україну однією з найперспективніших країн, де найближчим часом активно розвиватимуть зрошення. Тобто компанія Valley вже відчула позитивну тенденцію?

  - Відколи почалася економічна криза і політичні негаразди в Україні, ми мали невеликий спад по продажам. Багато проектів зупинилися, оскільки бізнес вичікував, спостерігаючи, як розвиватиметься ситуація далі. Півроку ми були в стадії очікування, але потім відновилося інвестування в сільське господарство. І зараз ми бачимо настрої клієнтів, вони налаштовані рішуче і готові інвестувати в нові проекти.

   

  - Яким ви бачите ринок техніки в наступному році?

  - Якщо порівнювати минулий рік з 2016 роком, то маємо в Євразії 15-20% зростання, такі показники демонструє і Україна. Тож ми розраховуємо, що і далі ринок буде рости. З часів Радянського Союзу в Україні лишилася інфраструктура – канали, трубопроводи, насосні станції. Ці складові становлять 50% від вартості систем зрошення. Відповідно, якщо є канали та інфраструктура, це свідчить про те, що буде ріст. Головне завдання тепер для українських сільгоспвиробників – підтримувати в гарному стані те, що є, і вкладати кошти в подальший розвиток зрошення.

   

  - Які особливості роботи на українському ринку ви можете відмітити?

  - Ви знаєте, українські аграрії мають проблеми з фінансуванням. Тому навіть великі сільгосппідприємства дуже акуратно витрачають кошти. Сьогодні ми, до речі, ведемо перемовини з деякими банками, щоб налагодити систему фінансування і кредитування.

   

  - Valley пропонує зрошувальні системи, а чим вони відрізняються від аналогів?

  - Насамперед це якість, перевірена часом. Сильна наша сторона – це інженерний супровід, сама структура машини і виготовлення всіх запчастин в США. Ми - єдиний у світі виробник механічних систем зрошення, який проектує і виробляє редуктори в США. Запатентований редуктор Valley є найважливішим вузлом кругових і фронтальних зрошувальних систем, надійність яких відома в світі.

  Також важлива функція – технологічний супровід, віддалений доступ, контроль за машинами.

  Сьогодні дуже багато сільгосппідприємств переходять на технологію точного землеробства. Це потребує контролю всіх процесів, в тому числі й зрошення. Ми пропонуємо функцію віддаленого доступу, коли можна зайти в базу своїх даних і бачити всі процеси. Далеко не всі виробники здатні забезпечити таку опцію.

  Тож Valley пропонує проекти «під ключ», починаючи з насосів і закінчуючи системою зрошення. При цьому ми продаємо не лише повне технологічне комплексне рішення, але намагаємося розвивати й інші напрямки агрономічної підтримки, наприклад, графіки поливів. Ми дбаємо, щоб клієнт не лише купив обладнання, але щоб вкладені інвестиції правильно працювали.

   

  - Система зрошення - доволі дороге обладнання. Скажіть, а наскільки швидко воно окуповується?

  - В залежності від культури. Наприклад, на цукровому буряку і картоплі це буде швидше – 2-3 роки. Термін служби системи 30 років, тобто маємо доволі довгий період, коли завдяки системі можна заробляти гроші. Тобто початкова інвестиція в обладнання може здаватися великою, але якщо врахувати термін експлуатації, то це цілком виправдано.

   

  - За рахунок використання зрошувальних систем на скільки можна збільшити урожай?

  - Тут теж все залежить від культури і від регіону. Якщо брати засушливий регіон, де практично немає опадів, то завдяки системі можна подвоїти чи потроїти урожайність. Якщо це зона, де є природні опади, то приріст врожаю можна отримати на 30% більше.

   

  - На що варто звертати увагу при виборі поливних систем?

  - Найперше, на що потрібно звертати увагу при виборі зрошувальної техніки - це конструкція, а точніше – її міцності. Машини Valley проходять тестування в різних умовах роботи. Рівномірне навантаження разом із найнадійнішою в галузі трансмісією робить зрошувальні системи Valley найбільш стійкими до нерівних поверхонь, перекручування і навантажень.

  Наші системи відмінні від комбайнів і тракторів, які мають чіткий модельний ряд. Зрошувальна система Valley комплектується для кожного клієнта індивідуально, в залежності від регіону, типу ґрунту, вирощуваних культур. Перед тим, як розпочинати працювати, ми багато часу приділяємо деталям, аби підібрати максимально ефективний варіант. Нам дуже важливо, щоб наші клієнти отримували гарний результат, вели ефективно свій бізнес, нарощували виробництво.

   

  Людмила Лебідь

  Довідково:

  Близько 20% посівних площ у світі зрошуються, де виробляється близько 40% від загального обсягу аграрної продукції. В світовому масштабі урожай на зрошуваних площах в 2-3 рази перевищує врожай, отриманий в умовах богарного землеробства.


  Схожі новини
 • Світовий Банк готовий надати допомогу для розвитку систем зрошення в Україн ...
 • Зрошувальні системи чекає модернізація
 • Уряд розробить інвестиційні проекти для відновлення зрошувальних систем
 • Присяжнюк: Урожай зернових може зрости на 20 мільйонів тонн за умови віднов ...
 • Микола Присяжнюк: «Україна та Саудівська Аравія створять спільне підприємст ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео