Аграрний тиждень. Україна
» » Екологія акваторії Азово-Чорноморського узбережжя погіршується
» » Екологія акваторії Азово-Чорноморського узбережжя погіршується

  Екологія акваторії Азово-Чорноморського узбережжя погіршується


   

  Колегія Рахункової палати розглянула звіт про результати аудиту ефективності використання коштів, виділених з державного бюджету на реконструкцію очисних споруд та інших об'єктів з метою захисту акваторії Азово-Чорноморського узбережжя від забруднення. Встановлено, що використання коштів державного бюджету на заходи з реконструкції очисних споруд,  розташованих на території АР Крим та міста Севастополя, розпорядниками нижчого рівня у 2010-2012 роках здійснювалося без належного внутрішнього контролю за станом фінансової дисципліни, обліку та звітності. Як наслідок, у цей період ефективне управління бюджетними коштами забезпечено не було.

  Так, для виконання відповідних міжнародних зобов’язань, а також рішення Комітету з економічних реформ при Президентові України щодо заходів з реконструкції очисних та інших споруд з метою захисту акваторії Азово-Чорноморського узбережжя від забруднення, розташованих на території АР Крим та міста Севастополя, у 2010-2012 роках з державного бюджету виділено майже 700 млн. гривень.

  Проте фактично на зазначені заходи  у цей період використано менше 30 відс. від затвердженого обсягу витрат, у результаті профінансовано  реконструкцію лише 13 об’єктів із 22 запланованих.

  Неналежне виконання запланованих заходів на території Криму та Севастополя пов’язане насмперед з відсутністю системного підходу до планування, фінансування і контролю за використанням бюджетних коштів.

  Крім того, ефективному і результативному використанню коштів держбюджету, виділених на захист акваторії Азово-Чорноморського узбережжя від забруднення, завадила неузгодженість нормативно-правових актів з даного питання. У результаті обсяги скидання неочищених стічних вод зростають, стан акваторії Азово-Чорноморського узбережжя погіршується.

   

   

   

                                                                                 Прес-служба Рахункової палати


  Схожі новини
 • №4 (259)
 • Державну підтримку садівництва гальмує недосконале законодавство
 • №42 (254)
 • №38 (250)
 • Молока стало меньше

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео