Аграрний тиждень. Україна
» » Мінагрополітики розробило проект Концепції розвитку сільських територій
» » Мінагрополітики розробило проект Концепції розвитку сільських територій

  Мінагрополітики розробило проект Концепції розвитку сільських територій


  Одне з першочергових завдань, поставлених Президентом України Віктором Януковичем перед Урядом, – забезпечення соціального, економічного та екологічного розвитку сільських територій та громад. Заходи на виконання цього завдання передбачені в проекті Концепції розвитку сільських територій, розробленому Міністерством аграрної політики та продовольства України на виконання Національного плану дій на 2013 рік.

  Реалізація Концепції дозволить підвищити якість життя сільських мешканців, базуючись на локальних стратегіях розвитку кожного сільського населеного пункту.

  Проект Концепції було винесено на обговорення Комісії з питань розвитку сільських територій Громадської ради при Мінагрополітики України, яка наразі працює над внесенням відповідних пропозицій до документу.

  Текст проекту Концепції доступний для перегляду на сайті Мінагрополітики України за посиланням: http://minagro.gov.ua/apk?nid=10183.


  Схожі новини
 • У Брюсселі презентували проект Концепції сільського розвитку України
 • На Херсонщині для активізації сільських територій запроваджено проект "Тер ...
 • Херсонщина розвиває сільські території
 • Микола Присяжнюк: «Розвиток малих підприємств на селі є стимулом до соціаль ...
 • Фахівці ФАО обговорять роль жінки та сім’ї у розвитку сільських територій

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.