Аграрний тиждень. Україна
» » Основний та передпосівний обробіток грунту
» » Основний та передпосівний обробіток грунту

  Основний та передпосівний обробіток грунту


  У різних грунтово-кліматичних зонах України під озимий ріпак застосовують диференційований обробіток грунту, при якому поєднують глибокий, звичайний і поверхневий обробіток з використанням полицевих, плоскорізних, дискових, голчастих, комбінованих та інших грунтообробних знарядь.
  Слід пам’ятати, що система обробітку грунту, в першу чергу, направлена передусім на створення оптимального середовища для росту і розвитку рослин ріпаку, активізації корисної мікрофлори грунту, знищення бур’янів, розриву трофічних зв’язків у ланцюгах живлення грунтових і наземних фітофагів, механічного пошкодження та порушення умов їх розвитку, що в кінцевому результаті дасть змогу отримати максимальну продуктивність рослин. Тобто, обробіток грунту - багатоцільовий процес, який одночасно вирішує низку завдань: забезпечення належного фізичного стану грунту, регулювання водного режиму, обмеження до мінімуму несприятливого впливу бур’янів, шкідників і хвороб.
  "Агробізнес сьогодні"

  Схожі новини
 • Аграрії Полтавщини розпочали посівну кампанію
 • Хід польових робіт (збирання, підготовка грунту, посів)
 • Планується створити інспекцію з контролю якості грунту
 • ПОШУК ОБ’ЄКТИВНОЇ ОЦІНКИ СИСТЕМ ОБРОБІТКУ ГРУНТУ В УКРАЇНІ
 • Найвідповідальніший період захисту цукрових буряків

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.