Аграрний тиждень. Україна
» » РОБОТИ-АВТОМАТИ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ НА ПЕРЕДПЛАТУ ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ
» » РОБОТИ-АВТОМАТИ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ НА ПЕРЕДПЛАТУ ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ

  РОБОТИ-АВТОМАТИ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ НА ПЕРЕДПЛАТУ ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ


  Продаж товарів і послуг через платіжні термінали на заході називають "вендінг», або "автоматична торгівля". Ця ідея виникала у наших далеких предків і була навіть описана в працях математика Герона, відомого з часів давнього Єгипту.

                                                                                                                                                                                                             

  altІсторія сучасних платіжних терміналів звичайно коротша, та і вона вже нараховує більше ста років. Сьогодні вони масово розповсюджені в усьому світі.

           На жаль, населення України не поспішає довіряти терміналам самообслуговування, вважаючи за краще платити готівкою касиру, а головне - зрозуміти: гроші за послугу відразу будуть зараховані на ваш рахунок. І варто спробувати хоча б раз, аби переконатись і назавжди обрати для себе цей зручний спосіб моментальної оплати. До того ж термінали обслуговують населення 24 години на добу, 7 днів на тиждень і за будь-якої погоди.

           Дуже важливо, що існує можливість оплатити різноманітні послуги в одному місці, адже термінали самообслуговування зазвичай встановлюються в місцях великої відвідуваності.  

           Сьогодні в Україні функціонує і з кожним днем збільшується мережа терміналів самообслуговування, на яких встановлено програмне забезпечення компанії «24nonStop». У багатьох людних місцях можна бачити сучасний платіжний термінал компанії. І хоча кожному з нас необхідний час, щоб звикнути до нової послуги як до найбільш швидкого і зручного способу оплати послуг, переваги використання платіжних терміналів уже оцінили мільйони людей. Однак багато хто ще не готовий довіряти свої гроші «бездушним» машинам. Когось зупиняє страх втратити свій платіж через можливі технічні проблеми, а комусь психологічно легше спілкуватися з продавцем у магазині.

              Та колектив «24nonStop» твердо переконаний, що через кілька років усі абоненти масово користуватимуться терміналами - електронними гаманцями. Адже платіжні термінали-автомати для прийому платежів за різні послуги працюють в режимі реального часу. В процесі оплати вся інформація і запити, що передаються по каналах зв'язку, шифруються і мають високий ступінь захисту. А найголовніше - за допомогою терміналу можна сплатити безліч послуг: за мобільний зв'язок різних операторів, кабельне і супутникове телебачення, Інтернет, IP-телефонію, сплатити комунальні та страхові платежі тощо. Список провайдерів, на користь яких здійснюється прийом платежів, постійно зростає за рахунок швидкого і зручного підключення.

  До речі, термінали самообслуговування стрімко завойовують популярність не тільки на столичному ринку, а й в регіонах України, витісняючи касове обслуговування. Це широке розповсюдження пояснюється тим, що автомати є надзвичайно зручними для споживачів різних послуг.

           Нещодавно зусиллями колективу компанії «24nonStop» впроваджено у використання нове програмне забезпечення для терміналів самообслуговування - сервіс "Передплата ЗМІ". Скориставшись цією послугою, ви з легкістю передплатите будь-яке видання з каталогу ДП «Преса». Оформивши та оплативши вартість передплати через термінали, ваша заявка обробиться миттєво. А доставку обраного видання altздійснять працівники місцевих відділень „Укрпошти".     

   Термінали самообслуговування «24nonStop» - це, перш за все, турбота про реального споживача. Бо ці платіжні термінали роблять наше життя простішим і комфортнішим, а найголовніше - економлять час, якого завжди не вистачає.

   

   


  Схожі новини
 • №4 (259)
 • №2 (257)
 • №42 (254)
 • №38 (250)
 • Молока стало меньше

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.