Аграрний тиждень. Україна
» » Гути більше не контролюють "Мрію"
» » Гути більше не контролюють "Мрію"

  Гути більше не контролюють "Мрію"


  Комітети кредиторів, які представляють кредиторів агрохолдингу «Мрія», закликали місцеву громаду утриматись від укладання будь-яких угод з компаніями, що безпосередньо пов’язані з сім’єю Гут, або з компаніями, які потенційно можуть бути пов’язаними з сім'єю Гут чи їхніми представниками.
  "Сім'я Гут більше не контролює агрохолдинг «Мрія», і всі несанкціоновані або неналежним чином санкціоновані правочини можуть бути предметом юридичного оскарження, скасування чи анулювання" - йдеться в повідомленні.
  Починаючи з серпня 2014 року, агрохолдинг «Мрія» не в змозі розрахуватися зі своїми боргами, тому економічними власниками компанії є її кредитори. Микола Гута, Голова Ради директорів «Мрії», визнав, що контроль над компанією необхідно передати кредиторам; відповідну заяву було зроблено 16 грудня 2014 р. на зустрічі компанії та представників її кредиторів. Наразі ведуться переговори щодо передачі сім'єю Гут контролю над компанією новій незалежній команді управлінців, призначеній кредиторами «Мрії».
  Кредитори агрохолдингу «Мрія» обрали нове вище керівництво компанії за результатами низки ретельних та інтенсивних співбесід, розпочатих в грудні 2014 р. До складу нового керівництва «Мрії» ввійшли генеральний, фінансовий та операційний директори зі значним практичним досвідом роботи у сільськогосподарській галузі. Призначення стосувалися лише ключових посад задля мінімізації суттєвих змін в бізнес процесах, збереження робочих місць та кваліфікованих кадрів.
  Сьогодні агрохолдинг «Мрія» продовжує свою операційну діяльність. Головна мета кредиторів – врятувати компанію від банкрутства та забезпечити неперервність бізнес-процесів для утримання лідерських позицій компанії на аграрному ринку України. Це буде можливо лише у тому випадку, якщо кредитори отримають повний контроль над компанією і невідкладно забезпечать незалежне ведення господарської діяльності, зокрема шляхом призначення нового керівництва, що збільшить вірогідність залучення додаткового фінансування задля виживання компанії.

  Схожі новини
 • Дж. Сальветти: Мы хотим спасти "Мрію"
 • Банкрутство агрохолдингу Sintal
 • Інвестиції у розвиток
 • S&P знизила прогноз по рейтингах агрохолдингу "Мрія" до "негативного"
 • «АПК-Інвест» інвестує в розширення виробництва 1,3 млрд грн

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.