Аграрний тиждень. Україна
» » Інновації для лідерів
» » Інновації для лідерів

  Інновації для лідерів


  28-29 травня на базі виробничих потужностей корпорації «Сварог Вест Груп» відбудеться Міжнародна науково-практична конференція, присвячена інноваційній технології вирощування сої, на тему: «Технології для лідерів: інноваційно, ефективно, прибутково». У рамках заходу «Сварог Вест Груп» презентує авторську технологію стрічкового посіву сої, а також ґрунтообробну та посівну техніку, яка є розробкою фахівців компанії та міжнародних партнерів. Організатором заходу є корпорація «Сварог Вест Груп» за підтримки Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», міжнародних компаній A3 Tech, BAYER, YARA, SAATBAU, вітчизняної «Компанії АгроСтатус» та Європейської Асоціації «Дунайська соя».
  За словами голови правління корпорації «Сварог Вест Груп» Андрія Гордійчука, інноваційна технологія, яку презентуватимуть під час конференції, дозволить оптимізувати затрати під час посіву та підвищить врожайність сої.
  – Ця технологія – розробка команди фахівців «Сварог Вест Груп». Попри те, що компанія лідирує за врожайністю сої в Україні, ми розуміємо, що потенціал продуктивності сої поки що використовується лише на 30%. Наша розробка дозволяє підвищити цей показник. Це величезний крок уперед, оскільки жоден з існуючих на аграрному ринку агрегатів не міг поєднати в собі необхідну функціональність. Ми спільно з європейськими партнерами розробили нові підходи та унікальну лінійку техніки для ефективного вирощування агрокультур, – додає Андрій Гордійчук.
  Конференція триватиме два дні, впродовж яких учасники ознайомляться з особливостями технології вирощування сої, функціональними та технічними характеристиками п’яти інноваційних агрегатів та побачать їх у роботі; візьмуть участь у панельних дискусіях та обговореннях питань, що виникнуть в ході конференції.


  Схожі новини
 • "Сварог Вест Груп" застосовуватиме нову технологію висіву сої
 • «Сварог Вест Груп» завершила збір льону
 • Робочий візит USDA до «Сварог Вест Груп»
 • «Сварог Вест Груп» презентував нові виробничі проекти
 • Сварог Вест Груп завершила уборку ранних зерновых культур

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео