Аграрний тиждень. Україна
» » Кабмін вирішив, як підтримати тваринництво за рахунок держбюджету
» » Кабмін вирішив, як підтримати тваринництво за рахунок держбюджету

  Кабмін вирішив, як підтримати тваринництво за рахунок держбюджету


  Державні дотації в твариництві: куди звернутись, щоб отримати гроші
  Для отримання часткового відшкодування суб’єкти господарювання звертаються до відповідних комісій облдержадміністрацій, пише Юрліга.
  Постановою від 28 жовтня 2015 року № 884 Кабмін затвердив Порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті для підтримки галузі тваринництва. Документ визначає механізм використання коштів, передбачених Мінагрополітики у держбюджеті за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» (далі – бюджетні кошти), що направляються суб’єктам господарювання – юрособам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності.
  Бюджетні кошти спрямовуються з метою розвитку галузі тваринництва та підвищення її ефективності суб’єктам господарювання агрокомплексу для виплати часткового відшкодування:
  – Вартості закуплених для подальшого відтворення телиць, нетелей, корів вітчизняного походження і племінних телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності, племінних свинок і кнурів (класу «еліта»), племінних вівцематок, баранів, ярок;
  – Процентної ставки за банківськими кредитами, залученими у національній валюті, для покриття витрат, пов’язаних із закупівлею молодняку с / г тварин, обладнання для тваринницьких ферм і комплексів;
  – Вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів і утворених на кооперативних засадах м’ясопереробних підприємств.
  Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінагрополітики. Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є структурні підрозділи агропромислового розвитку облдержадміністрацій.
  Для отримання часткового відшкодування суб’єкти господарювання звертаються до відповідних комісій облдержадміністрацій за місцем їх реєстрації. Після надходження від Мінагрополітики відомостей про розподіл бюджетних коштів розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня оприлюднять у ЗМІ вимоги до суб’єктів господарювання агрокомплексу для виплати часткового відшкодування, перелік відповідних документів, терміни їх подання та результати розгляду заявок.
  Часткове відшкодування вартості тварин здійснюється на безповоротній основі суб’єктам господарювання за закуплені ними тварин в період з жовтня попереднього року по жовтень поточного року в розмірі до 50% вартості.
  Часткове відшкодування вартості об’єктів здійснюється на безповоротній основі у розмірі до 50% вартості (фактично понесених витрат без урахування ПДВ) завершених у попередньому і поточному роках етапів будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів для утримання великої рогатої худоби, свиней, доїльних залів і утворених на кооперативних засадах м’ясопереробних підприємств, у тому числі в розмірі до 30% вартості обладнання відповідно до проектно-кошторисною документацією.
  http://ab.org.ua/derzhavni-dotatsiyi-v-tvarinitstvi-kudi-zvernutis-shhob-otrimati-groshi/


  Схожі новини
 • Отримати відшкодування коштів за будівництво тваринницьких комплексів стало ...
 • Тваринникам відшкодовуватимуть вартість будівництва ферм
 • Тваринникам відшкодовуватимуть вартість будівництва ферм
 • Волинські аграрії за півроку виробили сільськогосппродукції на 1 млрд 406 м ...
 • Витрати на будівництво тепличних комплексів компенсує держава

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео