Аграрний тиждень. Україна
» » виробництво молока продовжує скорочуватися
» » виробництво молока продовжує скорочуватися

  виробництво молока продовжує скорочуватися


  За підсумками чотирьох місяців господарствами всіх категорій було вироблено 2,9 млн т молока, що на 0,9%, або на 25,1 тис. т менше, ніж за аналогічний період 2015 року.
  Про це повідомляє аналітичний відділ компанії Dykun з посиланням на Державну службу статистики України.
  Виробництво промислового молока за аналізований період зросло на 3,2% та склало 879,3 тис. т. Скорочення валу виробництва демонстрували лише п’ять областей (дві з них тимчасово окуповані): Дніпропетровська (25,3 тис. т; -4,2%), Одеська (11,5 тис. т; -1,7%), Чернівецька (4,9 тис. т; -15,5%), Луганська (11,7 тис. т; -12%) та Донецька (27 тис. т; -10,3%).
  Господарства населення тримають тенденцію до скорочення обсягів виробництва. За підсумками січня-квітня ними було вироблено 2 млн т молока, що на 2,5% менше, ніж за аналізований період минулого року.
  При цьому поголів’я корів в господарствах усіх категорій зменшилося на 3,8% — до 2,2 млн. Наростити чисельність худоби змогла лише Полтавщина і то незначно — до 132,3 тис. (+0,1%), всі решта регіонів його скорочували. В сільськогосподарських підприємствах утримання корів зменшилася на 4,3% — до 507,7 тис. голів, а в населення — на 3,7% — до 1,7 млн.
  http://agravery.com/uk/posts/show/v-ukraini-prodovzue-skorocuvatisa-virobnictvo-moloka


  Схожі новини
 • Топ-5 виробників молока першого кварталу
 • П’ятірка областей-виробників молока
 • Виробництво молока скоротилося
 • Виробництво молока в Україні скоротилося на 4,5%
 • Надходження молока на переробку скоротилось

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.