Аграрний тиждень. Україна
» » Харвіст завершив збирання врожаю
» » Харвіст завершив збирання врожаю

  Харвіст завершив збирання врожаю


  У господарствах компанії Харвіст намолочено 111 тис. тонн ранніх культур і приблизно 47 тис. тонн олійних культур. Середня врожайність ранніх зернових склала 27,5 ц\га.
  За сумарними показниками урожай цього року залишився на рівні 2015 року.
  "Попри складні погодні умови 2016 року, Харвіст впорався з поставленим завданням і зберіг врожайність минулого року. На сьогодні ми обробляємо понад 80 тис. га орних земель. Ми й далі сфокусовані на виведенні землі з, так званої, "сірої зони". Дуже сподіваємося, що ситуація зміниться, і нам вдасться збільшити свій земельний банк за рахунок введення в експлуатацію полів, які сьогодні заміновані, а це орієнтовно 20% землі Харвіст" - зазначив генеральний директор Групи Харвіст Дмитро Скорняков.
  Також Дмитро Скорняков повідомив, що до кінця року компанія скоротить боргове навантаження з 36 млн. доларів до 32 млн. доларі. На даний момент у Харвіст близько $34 млн кредитів, але до кінця року компанія планує виплатити ще $2 млн, оскільки найбільші платежі заплановано на жовтень-листопад.


  Схожі новини
 • HarvEast завершив посівну
 • KSG Agro збільшить земельний банк удвічі
 • На Дніпропетровщині завершується збір пізніх зернових культур
 • На Дніпропетровщині розпочато повномасштабне збирання ранніх зернових культ ...
 • Врожайність зернових трохи перевищує рівень минулого року

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео