Аграрний тиждень. Україна
» » USDA: Приріст пшениці, скорочення фуражних
» » USDA: Приріст пшениці, скорочення фуражних

  USDA: Приріст пшениці, скорочення фуражних


  Як зазначається в січневому звіті Департаменту сільського господарства США (USDA) уже і так рекордні обсяги світового виробництва пшениці в 2016/17 МР було вчергове збільшено вже до 177 млн тонн (+1,7 млн тонн), зокрема завдяки збільшенню площ посівів в Аргентині, ЄС та Росії. Про це повідомляє УАК.
  Окрім того, обсяги світової торгівлі також було переоцінено на користь збільшення, здебільшого завдяки росту споживчих потреб з боку Бразилії та деяких країн Азії. Основними експортерами, на долю яких припав приріст в обсягах торгівлі, стали Австралія, Аргентина та ЄС, яким вдалося компенсувати незначне зниження обсягів експорту культури з Канади. Зазнали переоцінки і прогнозовані обсяги експорту пшениці з України, які тепер становлять 15,7 млн тонн (+0,2 млн тонн з минулого місяця).
  А от обсяги світового виробництва фуражних культур, якщо вірити прогнозам, дещо просіли – 1 327 млн тонн проти 1 329 млн тонн всього місяць тому.
  Завдячує зниження обсягів виробництва фуражних зернових скороченню обсягів виробництва кукурудзи, що найбільш явно виражено в США та Болівії. Втім, це викликало ріст споживчих потреб в цих країнах, що, в свою чергу, пожвавило світову торгівлю, прогнозовані обсяги якої було піднято. Приріст в обсягах експорту культури приписується ЄС та Сербії.
  Скорочення обсягів виробництва фуражних також відобразилось і на ячменю – цього місяця експерти прогнозують світове виробництво культури на рівні 144,06 млн тонн, що майже на 0,7 млн тонн поступається показникам минулого місяця. В незначній мірі просіла і торгівля ячменем, прогнозовані обсяги якої скоротились на 0,05 млн тонн.

  http://agroconf.org


  Схожі новини
 • Незначний спад не стримав рекорди
 • Черговий звіт USDA: нові рекорди
 • Прогнози USDA для України
 • Стан експорту зерна
 • Іван Бісюк: За 18 днів жовтня проекспортовано 942 тисячі тонн

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.