Аграрний тиждень. Україна
» » В Україні створили перший у світі молочний комбайн
» » В Україні створили перший у світі молочний комбайн

  В Україні створили перший у світі молочний комбайн


  В Україні створили перший у світі молочний комбайн wp-post-image alt=

  На АГРО-2017 компанії А3Tech та «Дельта-інжиніринг» здивували новою розробкою, призначеною для дрібних виробників молока та молочних кооперативів. Це мобільна станція прийому молока для ідентифікації продукції, визначення її якості, зберігання та транспортування. Тобто чотири в одному на базі «Газелі» чи іншого автомобіля.

  «Під час збирання молока українські заготівельники стикаються з проблемами додавання води, різних речовин, нетривалим строком зберігання продукції через її неякісне охолодження. А тому перед нашими компаніями було поставлене завдання розробити систему, яка дає змогу приймати молоко безпосередньо у виробника, фізичної особи», – розповів журналісту «Інфоіндустрії» сервісний інженер компанії А3Tech Сергій Ничипорук.  Як пояснив фахівець, клієнт може ввести на пульті системи координати своєї угоди, чи номер телефона, залити молоко в систему, після чого продукція зважується, аналізується за сімома параметрами якості, затим визначається ціна і загальна вартість партії, потім виробнику тут же автоматично переказуються гроші на рахунок у будь-якому банку.

  Система оснащена JPS каналом, оператор наземної станції може бачити, яке молоко надійшло в молоковоз, скільки і якої воно якості. Окрім комп’ютера і анлізатора, установка обладнана бочкою ємністю 1,8 куб.м. Вона розділена на дві частини. В одній накопичується молоко першого гатунку, в іншій – другого, є тут і бачок для зливу. Якщо молоко прокисле чи розбавлене, іншими словами, не відповідає вхідним параметрам, зливається і повертається людині, яка принесла. Система коштує близько 20-22 тис євро разом із машиною. Якщо говорити окремо, про лабораторію, то вона коштуватиме 5 тисяч євро. Такої машини у світі ще не має. Цей молочний комбайн кілька місяців відпрацював у Першому молочному кооперативі, збираючи сировину по селах, показав себе чудово, планується  запуск її серійного виробництва.

  Інфоіндустрія


  Схожі новини
 • Ціни на молоко в Україні залишаються нижче світових
 • Якість виробництва
 • Українське молоко може різко подешевшати через Росію - експерт
 • У 2013 році Асоціація виробників молока обіцяє забезпечити понад 10 тисяч у ...
 • Укрмолпром: взимку оптова ціна на молоко збільшиться на 5%

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.