Аграрний тиждень. Україна
» » «Аграрний фонд» планує отримати 5 млрд грн кредиту
» » «Аграрний фонд» планує отримати 5 млрд грн кредиту

  «Аграрний фонд» планує отримати 5 млрд грн кредиту


  Відповідно до фінансового плану підприємства «Аграрний фонд», який поданий на розгляд урядового комітету під головуванням першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва, пишуть «Наші гроші», вказано, що розмістити облігації заплановано в третьому кварталі з відсотковою ставкою на рівні «ставка рефінансування НБУ +3%», що складе 17%. Витрати на обслуговування цього кредиту складуть в поточному році 283,33 млн грн.

  Крім того, підприємство запланувало витратити 323 млн грн на обслуговування короткострокового кредиту в сумі 1,7 млрд грн, який заплановано взяти під відсоткову ставку 24% річних. Підприємство пояснило, що кредити підуть на виконання функцій, покладених на «Аграрний фонд».

  В експертному висновку щодо цього пункту фінплану компанії вказано, що заявлена кредитна політика потребує додатково пояснення: витрати на обслуговування запланованих цього року кредитів складуть 606,3 млн грн, а вже наступного року ― близько 850 млн грн, що значно знижує показники рентабельності підприємства.

  Минулого року «Аграрний фонд» вніс на подібні фінансові витрати лише близько 5 млн грн.

  На 2017 рік чистий дохід підприємства запланований на рівні 91,45 млн грн, що на 88% більше, ніж показник 2016 року. Але цей показник міг бути більшим ― на його формування вплине відрахування до резерву сумнівної заборгованості 643,79 млн грн. Це також вплине на зниження на 26% коефіцієнту рентабельності.

  При узгодженні позицій не було враховано зауваження Мінфіну, що виплата дивідендів зменшиться в 3,2 рази ― до 24,36 млн грн.

   http://agravery.com


  Схожі новини
 • «Аграрний фонд» сплатив державі 24,36 млн грн дивідендів за 2016 рік
 • «Аграрний фонд» виконав форвардну програму 2015 року
 • Прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за перший квартал склав близько 610 млн грн
 • Без змін або знову виявлено мільярдні зловживання
 • Міністерство аграрної політики і продовольства України ініціює створення ПА ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.