Аграрний тиждень. Україна
» » В Україні може подорожчати цукор
» » В Україні може подорожчати цукор

  В Україні може подорожчати цукор


  Голова Асоціації постачальників торговельних мереж України Олексій Дорошенко, повідомив, що найближчим часом ціни на цукор в Україні можуть зрости через несприятливу світову кон'юнктуру і внаслідок профіциту цукру в Україні,.

  «Підкреслю, що в результаті скасування держрегулювання цін на продукти соціальної групи деякі зловживання на ринку ще будуть. Оскільки у нас відсутня противага в цьому питанні, тобто Антимонопольний комітет, то в даному випадку можна робити все, що завгодно», ― сказав аналітик.

  Нагадаємо, держрегулювання цін на соціальні продукти в Україні було введено понад 20 років тому. Державою регулювалися ціни на борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, свинину, яловичину, м'ясо птиці, варені ковбасні вироби, дитяче харчування, курячі яйця, соняшникову олію і вершкове масло, сметану, сир і молоко.

  З 1 липня, згідно з постановою КМУ №394 від 7 червня 2017 року, в Україні припинять діяти граничні торговельні надбавки до оптової ціни виробника на хліб, борошно, макаронні вироби, крупи, цукор, м'ясо, ковбасу, молоко, сир. Також «відпустять» нормативи рентабельності оренди торгових приміщень.

  http://agravery.com/  Схожі новини
 • Кабмін скасував регулювання цін на продукти харчування
 • В Україні подорожчали цукор, овочі та фрукти
 • У ціні впали яйця, але подорожчала гречка
 • Макарони, гречка і цукор подешевшали на Луганщині
 • На Луганщині дешевіє яловичина, цукор, курячі яйця та цибуля

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.