Аграрний тиждень. Україна
» » Вільна торгівля між Україною та Канадою стартує 1 серпня
» » Вільна торгівля між Україною та Канадою стартує 1 серпня

  Вільна торгівля між Україною та Канадою стартує 1 серпня


  Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою запрацює 1 серпня 2017 року, напередодні посол України в Канаді Андрій Шевченко дасть брифінг з актуальних питань.

   

  "У вівторок, 1 серпня, офіційно стартує вільна торгівля між Україною та Канадою: вступить у силу наша угода про вільну торгівлю", - цитує А.Шевченка посольство України в Канаді.

  Напередодні, 31 липня, посол проведе тематичний брифінг для українських журналістів.

  "Обговорюватимемо: основні положення Угоди про вільну торгівлю; нові можливості для українських компаній; перспективи для українсько-канадської торгівлі", - додав дипломат.

  Як повідомлялося, угода з 1 серпня скасує 98% тарифів на експортовані до Канади українські товари, для канадських товарів одразу буде скасовано 72% тарифів, а протягом семи років безмитний експорт виросте до 98%. Крім того, взаємно відкриваються ринки державних закупівель. Окремі розділи угоди захищають електронну комерцію і інтелектуальну власність.

  Угоду було підписано в Києві 11 липня 2016 року. Верховна Рада ратифікувала її 14 березня 2017 року. Президент Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію 3 квітня 2017 року.

  interfax.com.ua.


  Схожі новини
 • Рада ратифікувала угоду про торгівлю з Канадою
 • До парламенту Канади внесено угоду про вільну торгівлю з Україною
 • Угода про вільну торгівлю відкриє ринок Канади для українських сільгосптова ...
 • Виходимо на нові ринки
 • Україна і Канада планують підписати угоду про вільну торгівлю

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.