Аграрний тиждень. Україна
» » Запрацювала «гаряча лінія» по дотаціям на цукровий буряк
» » Запрацювала «гаряча лінія» по дотаціям на цукровий буряк

  Запрацювала «гаряча лінія» по дотаціям на цукровий буряк


  Національна асоціація цукровиків України «Укрцукор» спільно зі Всеукраїнською Аграрною Радою запустила «гарячу лінію» з питання нарахування дотацій на цукровий буряк.

  Якщо у вас виникли питання, як оформлювати, куди подавати, кому розраховувати та що робити, якщо відмовляють у виплаті дотацій – звертайтесь за номером +38 (067) 472-12-44.

  Зателефонувавши на «гарячу лінію» Ви зможете отримати кваліфіковану консультацію з наступних питань: порядок заповнення заяви, декларації та податкових накладних для отримання дотації, порядок розподілу коштів між сільгоспвиробниками та принцип розрахунку бази дотації. Також, в разі виникнення неврегульованих та спірних питань експерти дадуть чіткий алгоритм дій для бажаючих отримати держпідтримку.

  Прес-служба "Укрцукор"


  Схожі новини
 • Виробники цукрового буряку не отримують дотацій
 • За березень аграрії недоотримали 18 млн грн дотацій
 • У зв'язку з африканською чумою в Україні запрацювала гаряча телефонна ліні ...
 • Відкрита гаряча телефонна лінія у зв’язку з АЧС
 • Як отримати дотації на молодняк ВРХ

 • Комментарі


  Доброго дня! Хотіла б більш детальніше дізнатися по дотації на цукровий буряк! Наше господарство знаходиться в Київській області, Ставищенський р-н, с. Бесідка та Юрківка! Площа посіяних ц/б - 386 га.

   

  З повагою, Оксана 096 75 50 410 

  Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.