Аграрний тиждень. Україна
» » Ціни на молоко та молочні продукти
» » Ціни на молоко та молочні продукти

  Ціни на молоко та молочні продукти


  За результатами моніторингу минулого тижня ціна на молоко екстра ґатунку продовжує укріплюватися. Стає все більше пропозицій з ціною в 8,30-8,50 грн/кг (з ПДВ). Найвищий ціновий діапазон відмічається у Північному регіоні України — 7,87-8,57 грн/кг. Про це повідомила аналітик Асоціації виробників молока (АВМ) Яна Музиченко.

  Ціна на молоко вищого ґатунку коливається в межах 8,20-8,30. У Центральному регіоні України за нього платять найвищу ціну — 7,50-8,30 грн/кг (з ПДВ).

  За молоко першого ґатунку платять від 7,20-8,20 грн/кг, в залежності від обсягу. Північний регіон відмічається найвищою ціною, яка становить 7,50-8,20 грн/кг (з ПДВ).

  За результатами останнього звіту ФАО індекс цін на молочні продукти знову зріс  — +3,6% за місяць та 52,2% за рік. Такий результат був передбачуваним, адже ціни на масло били всі рекорди.  Крім того зросла ціна на сир та сухе незбиране молоко.

  В той же час, на торгах GDT 1 серпня ціна на масло опустилася на 4,9% (5747 дол./т), а на сухе збиране молоко — на 3% (1966 дол./т). Сухе цільне молоко залишається в плюсі  3155 дол./т (+1,3%).

  Все ж світові молочні виробники налаштовані на зростання закупівельних цін. Так, Fonterra повідомив про підвищення ціни на молоко до 6,75 дол./кг сухого молочного залишку. Кооператив відзначає посилення попиту на молочну продукцію в світі та спрямований на збільшення прибутку власних фермерів.

  Середня ціна на молоко в Європі у червні склала 33,05 євро/100 кг проти 32,86 у червні.

  Відповідно даних IFCN, рівень цін на молоко у світі у червні зараз в межах 38,4 дол./100 кг ЕСМ. Це на 6% вище, ніж у травні та на 59% вище, ніж у червні минулого року.

  Відповідно, українські ціни на молоко, в короткостроковій перспективі будуть рости, а сезонне скорочення виробництва молока буде цьому слугувати.

  Прес-служба Асоціації виробників молока


  Схожі новини
 • Ціни на молоко та молочні продукти на 28 липня
 • Ціни на молоко та молочні продукти на 7 липня
 • Ціни на молоко та молочні продукти на 14 червня
 • Моніторинг цін на молоко та молочні продукти
 • Закупівельні ціни на молоко продовжують укріплювати свої позиції.

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.