Аграрний тиждень. Україна
» » В Україні подорожчає алкоголь
» » В Україні подорожчає алкоголь

  В Україні подорожчає алкоголь


  Кабінет Міністрів України опублікував законопроект, згідно з яким заплановано підвищення акцизного податку на алкогольні та тютюнові вироби. Слідом за цим законопроектом КабМіном опубліковано проект постанови "Про внесення змін в додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 року №957", яким регулюються мінімальні роздрібні ціни на алкогольні та виноградно-виноробні напої.

  "За підвищенням акцизних податків на алкогольні вироби неодмінно повинно слідувати зростання мінімальних роздрібних цін. Адже збільшення реальних витрат на виробництво та реалізацію алкогольних напоїв без фактичної можливості підняття конкурентної кінцевої ціни товару, означає для виробників зниження прибутку і, як результат, товарообігу. Втім підвищення мінімальних цін має відбуватись автоматично після змін акцизних ставок, аби не розтягувати процес прийняття проекту змін. "Укрвинпром" щоразу у своїх зверненнях до центральних органів виконавчої влади акцентує на цьому увагу", - зазначив Генеральний директор Української корпорації по виноградарству і виноробній промисловості "Укрвинпром" Володимир Кучеренко.

  За його словами, Уряд також повинен зосередитися на запровадженні культури споживання алкогольних напоїв.

  "Зростання індексу продовольчих цін та зниження купівельної спроможності може сприяти тінізації ринку алкоголю. Тому, разом з підняттям акцизу та МРЦ Уряд має запровадити програму поширення культури споживання виноградно-виноробних напоїв, як це є у багатьох розвинених країнах, де, наприклад, столове вино є продуктом харчування", - повідомив Володимир Кучеренко.

   

  Прес-служба Укрвинпром


  Схожі новини
 • Алкоголь подорожчає через 10 днів
 • Чергове підвищення акцизу на алкоголь може стати згубним для здоров’я украї ...
 • До чого призведе підвищення мінімальних цін на алкоголь
 • Алкоголь та тютюн продаватимуть до кінця старих акцизів
 • Збільшення мінімальних роздрібних цін на вино приведе до зниження його виро ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.