Аграрний тиждень. Україна
» » «ТАС АГРО» завершив збір ранніх зернових
» » «ТАС АГРО» завершив збір ранніх зернових

  «ТАС АГРО» завершив збір ранніх зернових


  Станом на 10 серпня в господарствах компанії "ТАС АГРО" зібрано понад 85 тис. тонн врожаю. Зокрема на площі 19 тис га намолочено: озимої пшениці ― 80 тис тонн, озимого ячменю ― 5 тис. тонн, гороху ― 3 тис тонн. Середня урожайність цьогорічного збіжжя склала 45 ц/га.

  «Більшу частину урожаю ми збирали за допомогою власної техніки, лише в деяких господарствах для прискорення проведення жнив використовували орендовані зернозбиральні комбайни. Незважаючи на примхи погоди, валові збори ранніх зернових повністю відповідають запланованим показникам. Хорошу урожайність компанія отримала завдяки чіткому дотриманню технологій вирощування, відповідальній роботі співробітників та якісній матеріально-технічній базі. Також в цьому сезоні вдало спрацювали елеватори компанії, своєчасно прийнявши на зберігання більше 80 тис. тонн зернових нового урожаю. Переважна частина зерна за якісними показниками відповідає вимогам продовольчого», ― розповів директор з виробництва компанії «ТАС АГРО» Віктор Белкот.

  Наразі в агрохолдингу відбувається обробіток ґрунту для посіву озимих культур, придбання нового обладнання та підготовка парку сільськогосподарської техніки до проведення осінніх робіт.  Схожі новини
 • Аграрії намолотили 55,9 млн тонн зерна
 • Єврокомісія підвищила оцінку врожаю пшениці
 • Запоріжжя завершує жнива
 • Сумська область намолотила 837 тис. тонн зерна
 • На Одещині розпочато підготовку до посіву озимих

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Аграрний тиждень. Україна

Всеукраїнський діловий журнал «Аграрний тиждень. Україна» створений з метою достовірного і своєчасного висвітлення об’єктивної інформації про реальний стан і роботу аграрного сектору України.


Журнал розрахований на власників, керівників і фахівців господарств і переробних підприємств; обласні та районні адміністрації, головні управління агропромислового розвитку; вищі учбові заклади аграрного напрямку I-IV ступенів акредитації, представників галузевих об’єднань і організацій, фермерів, і виходитиме за їх інформаційної підтримки.© 2007-2016 журнал "Аграрний тиждень. Україна"

«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031