Аграрний тиждень. Україна
» » Мінагрополітики та «Київстар» впроваджуватимуть новітні технології у процеси агровиробництва
» » Мінагрополітики та «Київстар» впроваджуватимуть новітні технології у процеси агровиробництва

  Мінагрополітики та «Київстар» впроваджуватимуть новітні технології у процеси агровиробництва


  Мінагрополітики та компанія «Київстар» підписали Меморандум про взаєморозуміння, за умовами якого сторони будуть співпрацювати задля впровадження новітніх технологій у процеси виробництва в сільському  господарстві.

  Особливим акцентом цієї угоди є створення якісних умов для розвитку малих та середніх  фермерів завдяки впровадженню сучасної цифрової платформи для агровиробників. 

  «Розвиток та підтримка малого та середнього фермера є ключовим пріоритетом  для Мінагрополітики сьогодні. Розроблена цифрова платформа для агровиробників стане ефективним інструментом комунікації представників міністерства з ключовими гравцями агросектору, а також для надання консультацій та необхідної інформації про державні програми підтримки чи іншої важливої для виробників інформації. Окрім того, використання сучасних інформаційних інструментів буде значною допомогою для українських аграрних виробників для більш точного та якісного аналізу та прогнозування своєї діяльності», — наголосила заступник міністра агрополітики з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

  Також вона зазначила, що впровадження інноваційних технологій на агроринку сприятиме підвищенню якості української харчової продукції — наприклад, завдяки можливостям мобільного простежування повного циклу виробничого ланцюга, реального впровадження принципу «від лану до столу».

  «Сьогодні ми приділяємо значну увагу підтримці малого та середнього бізнесу. Впровадження digital-платформи для аграріїв і мобільний додаток зокрема, дозволять зробити їх бізнес більш ефективним, адже дадуть можливість раціональніше використовувати ресурси, стежити за новинами, цінами, погодними змінами, проводити торгові операції тощо. Це велика підтримка для малого та середнього підприємництва, адже традиційно такі технології доступні лише великим компаніям», — підкреслив Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку «Київстар». 


  Схожі новини
 • Розвиток агрокластерів в Україні – ефективний інструмент для спільних проек ...
 • Виробники переорієнтуються на експорт горіхів та ягід
 • В Україні створять 15 регіональних центрів підтримки малого та середнього б ...
 • Єврокомісія виділить Україні €55 мільйонів на розвиток малого та середнього ...
 • Агросектор України є пріоритетом для банківського кредитування - учасники р ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.