Аграрний тиждень. Україна
» » Єврокомісія вводить митний збір на ввезення кукурудзи, сорго та жита
» » Єврокомісія вводить митний збір на ввезення кукурудзи, сорго та жита

  Єврокомісія вводить митний збір на ввезення кукурудзи, сорго та жита


  Європейська Комісія запроваджує митний збір на ввезення кукурудзи, сорго та жита. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Єврокомісії.

  "З огляду на достатній обсяг та низьку ціну на кукурудзу, було запроваджено автоматичний механізм розрахунку ввізних мит, встановивши на сьогоднішній день мито на кукурудзу, сорго та жито на рівні 5,16 євро за тонну. Це гарантує, що європейські виробники не опиняться в невигідному становищі в існуючих ринкових умовах", - сказано в повідомленні.

  Таку політику ЄС запроваджує через ситуацію на світовому ринку кукурудзи, де очікується рекордний врожай кукурудзи за 2016/17 роки, що може призвести до збільшення обсягу зернових та зниження цін.

  Згідно останнього прогнозу Міжнародної ради з переробки зерна, обсяг світової продукції кукурудзи на 2016/17 рр. становить рекордні 1,072 млн тон. Перехідний запас кукурудзи наприкінці 2016/17 маркетингового року становить 232 млн тон, що також є найвищим показником за останні роки.

  Прогнозований перехідний запас чотирьох великих експортерів – України, Аргентини, Бразилії та США - прогнозується на рівні 78 млн тон, що також стане новим рекордом.

  ІЦ УАК


  Схожі новини
 • Українські аграрії вже експортували понад 40 млн т зернових
 • Обсяги виробництва і запасів зернових продовжили зростати
 • Рекорд «Нібулону»
 • Українські аграрії зібрали вже 8,7 млн тонн кукурудзи
 • Рекомендації з технологій вирощування кукурудзи на зерно та зернового сорго ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.