Аграрний тиждень. Україна
» » Банки запустять мікрокредитування для аграріїв
» » Банки запустять мікрокредитування для аграріїв

  Банки запустять мікрокредитування для аграріїв


  Перспектива кредитування невеликих фермерів однозначно хороша, тому що сільське господарство зараз — один із стовпів економіки.  Про це заявив керівник небанківської фінансової компанії ARS Арсен Ісмаїлов, пише propozitsiya.com.

  «Я впевнений, що у банків є інтерес, і в найближчі півроку-рік вони запустять мікрокредитування аграріїв, тому що серед великих клієнтів їм уже тісно. Це буде підштовхувати конкуренцію, в результаті виграють сільгоспвиробники. Ви ж бачите загальну тенденцію в країні до зниження депозитних ставок. До того ж, очікується подальше зниження облікової ставки. Рік-два — і ми побачимо нових гравців на ринку кредитування малих аграріїв, і це будуть банки. Банки стануть більше займатися малим клієнтом», — зазначив експерт.

  На сьогодні кількість малих фермерських господарств становить 20-30% від загальної кількості суб'єктів господарювання в АПК і половина з них користуються послугами таких компаній, як ARS, а не послугами банків. Причина — банкам цікавіші великі клієнти, не всі розробили продукти, що відповідають потребам малих позичальників. На сьогодні банківська процедура занадто бюрократична, тривала, ставки дуже високі. Небанківські фінансові компанії вирішують питання міні-кредитування буквально за добу, їх кредитні ставки — 2-3%.

  При цьому Ісмаїлов вважає, що небанківські компанії, такі як ARS, залишаться.

  «Наша компанія унікальна. Адже ми не просто кредитуємо, а підходимо комплексно: даємо швидкі і короткі гроші, але якщо розуміємо, що клієнт надалі вимагає довгострокового кредитування, ведемо його в банк, який дасть йому кращі умови. Ми продовжуємо консультувати його з фінансових питань, беремо на себе його бухгалтерію, займаємося фінансовими питаннями. У нас фінансово-правова група, а не тільки кредитування. Ми даємо клієнту незалежну оцінку його фінансової ситуації і вибираємо йому оптимальний варіант», — підсумував він.

   

   

   

   

   

   

   


   

  http://agravery.com


  Схожі новини
 • Пожвавити кредитування
 • Від відкриття Земельного банку виграють фермери та малі й середні агропідпр ...
 • Земельний банк кредитуватиме аграріїв під 10% річних
 • Агросектор України є пріоритетом для банківського кредитування - учасники р ...
 • Мінагрополітики України заявляє про готовність банків кредитувати аграріїв ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.