Аграрний тиждень. Україна
» » Агросектор б'є рекорди за темпами інвестицій
» » Агросектор б'є рекорди за темпами інвестицій

  Агросектор б'є рекорди за темпами інвестицій


   Інвестиції в агросектор України перевищили рівень докризового 2013 року. У першому кварталі 2017 року приріст вже склав близько 60% - це майже 11 млрд гривень. 

   

  Про це йдеться у сюжеті UA.TV.

  "Темпи приросту капітальних інвестицій в АПК за 16 років склали приблизно 150%. Це найвищий показник серед інших галузей економіки вцілому", - зазначає генеральний директор Української аграрної конфедерації Павло Коваль.

  Аналітики порахували: близько 80% інвестицій припадає на рослинництво. В основному кошти йдуть на модернізацію обладнання і будівництво нових потужностей.

  "Мова йде про будівництво соєпереробних заводів, будівництво елеваторних комплексів для прийому, переробки і відвантаження продукції рослинництва на експорт", - говорить керівник УАК.

  Локомотивом інвестицій в агросектор залишається великий бізнес. В той же час важливий ресурс для розвитку галузі міститься у створенні умов для вкладання коштів у середні та дрібні підприємства. 


  Схожі новини
 • Сільськогосподарська галузь нарощує інвестиції вдвічі швидше, ніж вся еконо ...
 • Агросектор забезпечив більше 50% приросту капітальних інвестицій в економік ...
 • АПК забезпечив понад 50% інвестицій в економіку України
 • Кількість інвестицій в Україну зросла на 17,7%
 • У дотацій є альтернатива

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.