Аграрний тиждень. Україна
» » Угода року на агрохімічному ринку: ChemСhina та Syngenta
» » Угода року на агрохімічному ринку: ChemСhina та Syngenta

  Угода року на агрохімічному ринку: ChemСhina та Syngenta


  Наприкінці червня 2017 року у м. Базель (Швейцарія) було оголошено про завершення угоди між Китайською національною хімічною корпорацією ChemСhina та швейцарською компанією Syngenta. Сума угоди купівлі була оцінена у 43 млрд доларів США (465 доларів США за акцію). Внаслідок проведеної угоди Syngenta змінила форму власності, єдиним акціонером стала корпорація ChemСhina. Була обрана нова рада директорів, яка складається з 8-ми чоловік, двоє з яких є представниками нового акціонера, головою Ради став Ren Jianxin з ChemChina.

  З новим власником Syngenta планує збільшити інвестиції в створення ресурсів, необхідних для вирішення проблем сільгоспвиробників по всьому світу, а також зміцнити провідні позиції в бізнесі ЗЗР і стати компанією-виробником насіння № 3, продовжуючи інвестувати в бізнес і науково-дослідну роботу. За словами Гебхарда Рогенхофера, генерального директора компанії Syngenta в Україні, угода з ChemChina дозволить посилити позиції компанії на ринку ЗЗР та насіння.

  «Протягом найближчих 5 років ми плануємо подвоїти свій бізнес у Китаї. Це стосується і насіння, і ЗЗР. У Китаї ми будемо використовувати і розвивати наші технології і ноу-хау для просування найвищих стандартів у галузі сільського господарства, безпеки харчових продуктів і навколишнього середовища, а також для підвищення урожайності сільськогосподарських культур», - запевнив Гебхард Рогенхофер.

  Керівництво ChemСhina поділяє бачення Syngenta збільшити частки ринку, продовжити роботу на благо сільгоспвиробників і кінцевого споживача, підвищити продовольчу безпеку у всьому світі, що ґрунтуються на основі принципів технологічного лідерства, екологічної безпеки і стійкості сільського господарства.

  Від об’єднання з ChemСhina Syngenta очікує:

  -подальшого зростання бізнесу Syngenta і розширення присутності на ринках, що розвиваються, зокрема в Китаї;

  -активізації цифрових пропозицій у галузі сільського господарства;

  -посилення інвестицій в інноваційні технології, науку і дослідження для збільшення врожайності сільськогосподарських культур і одночасно збереження природних ресурсів, скорочення викидів СО2.

  Як зазначив генеральний директор Syngenta в Україні, для українського представництва в фокусі залишаються подальше впровадження інновацій R&D в український АПК, інвестування в кадри, навчання фермерів, збереження родючості ґрунтів і ресурсів країни.

  ChemChina і надалі інвестуватиме в реалізацію шести зобов’язань Плану Успішного Росту (The Good Growth Plan) і підтримку Фонду сталого сільського господарства Syngenta.

  У рамках програми The Good Growth Plan Syngenta до 2020 року реалізує проект по боротьбі з деградацією сільгоспугідь на базі фермерського господарства «Широкоступ», Київської області. Компанія взяла на себе зобов’язання підвищити ефективність вирощування таких культур як кукурудза (8%) і соняшник (15%) без збільшення посівних площ, водоспоживання та інших витрат. Для реалізації проекту були відібрані господарства з трьох областей: Вінницької, Київської та Черкаської.

  У рамках The Good Growth Plan також широко проводяться навчання працівників фермерських господарств правилам безпечного виробництва. Зокрема, фахівці компанії в 2016 році організували практичні тренінги та семінари для майже 700 аграріїв, де розповіли про заходи безпеки і правила при роботі із засобами захисту рослин.

  Компанія також продовжить розвивати проекти корпоративної соціальної відповідальності різних напрямків, серед них: Лабораторія Інноваційних Рішень Syngenta в Мистецькому Арсеналі для дітей та батьків, суспільно-природничий проект міського городництва «ОгоРодина» та соціально-освітні проекти: навчальний STEM агробіологічного профілю для школярів та нещодавно відкритий «Агроклас» в Національному еколого-натуралістичному центрі.

  Про плани компанії на наступний сезон розповів Костянтин Іванюк, директор з маркетингу компаніїSyngenta в Україні. «Незабаром наша компанія зможе запропонувати ринку перший гібрид соняшнику 100% української селекції. Зараз він перебуває на стадії випробувань. Також портфоліо насіння соняшнику доповнять нові гібриди СИ Барбаті, СИ Розетта і Алькантара, які включені в програму Solguard – захисту соняшнику проти вовчка на трьох рівнях. З новинок 2017/2018 в сегменті ЗЗР представимо протруйник Вайбранс™ Інтеграл».

  Костянтин Іванюк зауважив, що за час існування компанії в Україні Syngenta відкрила чотири науково-дослідних майданчика з агрохімії і насіння, чотири діагностичні центри з широким спектром лабораторних і технічних сервісів. У 2015 році в Дніпрі почав роботу Інститут із захисту насіння, а наприкінці червня цього року була відкрита наукова станція з селекції насіння кукурудзи та соняшнику. У планах компанії на найближчий період продовжити інвестування в дослідницьку станцію з агрохімії в Білій Церкві, Київської області.

  Довідка. ChemChina —китайська національна хімічна корпорація, одне з найбільших підприємств у хімічній промисловості Китаю яке розробляє та виготовляє продукти хімічної промисловості через свої дочірні компанії. Займає 211-е місце серед компаній зі списку Fortune Global 500 у 2017 році. Основні шість бізнес-напрямків ChemChina:

  -високотехнологічні хімічні матеріали і спеціальні хімпродукти;

  -основні хімічні речовини;

  -нафтопереробка;

  -агрохімія;

  -шини і гумові вироби;

  -хімічне обладнання.

   

  www.syngenta.com 


  Ксенія Міщенко,


  Схожі новини
 • ChemChina будет контролировать четверть украинского рынка СЗР
 • Нове злиття на ринку добрив на $ 100 млрд
 • В Китаї може з'явитись світовий гігант із виробництва хімдобрив
 • Відомі переможці конкурсу «АГРОБРЕНД-2013»!
 • Агробренд України: американці на заході, швейцарці на сході

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.