Аграрний тиждень. Україна
» » Рекорд з експорту свіжої смородини
» » Рекорд з експорту свіжої смородини

  Рекорд з експорту свіжої смородини


  В поточному році, Україна встановила черговий рекорд з експорту свіжої смородини.
  За даними "Інфо-Шувар”, тільки в липні 2016 року країна продала на зовні майже 180 тон цієї ягоди.
  В червні 2017 року, експорт склав 17 тонн, тобто,загалом, за перші 2 місяці поточного сезону, було експортовано майже 200 тонн української свіжої смородини. Нагадаємо, за весь 2016 рік Україна експортувала лише 80 тонн смородини і це був рекордний показник, бо до минулого року, на зовнішній ринок українська смородина якщо і постачалась, то тільки в замороженому вигляді і в незначній кількості. Але, в червні 2017 року, зморожена смородина не експортувалась, а в липні на зовні було її продано лише 70 тонн, тобто в 2,5 рази менше, ніж свіжої ягоди. Втім, такий результат по замороженій ягоді в 3 рази перевищує показники червня та липня 2016 року.
  Слід зазначити, що географія покупців свіжої та замороженої української смородини дуже відрізняється. Майже всю свіжу ягоду ми відправляємо до Білорусі, а от заморожену смородину в нас купують в основному країни ЄС, при цьому, Австрія лишається головним покупцем.
   
  Джерело: www.info-shuvar.com


  Схожі новини
 • Виробництво свинини в Україні скорочується
 • Експорт свинини зменшився
 • Смородина українських фермерів підкорює ринок ЄС
 • Україна побила зерновий рекорд
 • Виробництво м'яса птиці в Україні за 4 місяці зросло на 7%

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.