Аграрний тиждень. Україна
» » Можна зменшити собівартість спирту на 30%
» » Можна зменшити собівартість спирту на 30%

  Можна зменшити собівартість спирту на 30%


  У Мінагрополітики очікують від роздержавлення підприємств - виробників спирту модернізації виробництва і приведення до європейських стандартів якості

  В результаті впровадження ринкових засад виробництва спирту обсяг тіньового обороту має зменшиться з 46% до 10%. Про це повідомив експерт Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики Дмитро Ушенко, передає Агрополіт.

  «В результаті провадження ринкових засад функціонування та за рахунок того, що буде конкуренція на ринку між виробниками, ми очікуємо, що обсяг тіньового обороту нелегального спирту зменшиться з 46% до 10% через 4 роки після імплементації реформи», — сказав Ушенко.

  У міністерстві очікують, що додаткові бюджетні надходження від роздержавлення підприємств спиртової галузі складуть 20,6 млрд грн за 4 роки. Передбачається, що після приватизації власники заводів будуть їх модернізувати, а їх потужності наближати до європейських стандартів.

   Так, лише за рахунок поліпшення енергоефективності є можливість зменшити собівартість спирту на 30%, і після модернізації ми зможемо конкурувати на європейському ринку», — наголосив Ушенко.

  Енерголайф.інфо


  Схожі новини
 • В Україні хочуть ввести ліміт на виробництво спирту
 • Гармонізувати вітчизняне законодавство з європейським щодо виробництва спир ...
 • За 5 місяців вироблено 3,6 млн декалітрів спирту
 • Реорганізація спиртової галузі триває
 • Податкова міліція скоротила обсяги тіньового ринку алкоголю з 20% до 10%

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Аграрний тиждень. Україна

Всеукраїнський діловий журнал «Аграрний тиждень. Україна» створений з метою достовірного і своєчасного висвітлення об’єктивної інформації про реальний стан і роботу аграрного сектору України.


Журнал розрахований на власників, керівників і фахівців господарств і переробних підприємств; обласні та районні адміністрації, головні управління агропромислового розвитку; вищі учбові заклади аграрного напрямку I-IV ступенів акредитації, представників галузевих об’єднань і організацій, фермерів, і виходитиме за їх інформаційної підтримки.© 2007-2016 журнал "Аграрний тиждень. Україна"

«    Вересень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930