Аграрний тиждень. Україна
» » Український молочний індекс (УМІ) побив рекорд
» » Український молочний індекс (УМІ) побив рекорд

  Український молочний індекс (УМІ) побив рекорд


  Про це повідомляє Андрій Ярмак у своєму пості у Facebook.
  Українській молочний індекс (УМІ) побив рекорд "молочного занудства", бо практично не змінився в серпні 2017 року.
  Але це не означає, що нічого цікавого не відбулося. Точніше, навпаки.
  Передусім, ми отримали вже офіційний доказ того, що український молочний бізнес стає дійсно професійним. Так, і це чітко видно з УМІ!

  Зверніть увагу на графік – на ньому показується абсолютне значення накопичувального коливання УМІ за перші 8 місяців з 2012 по 2017 рік. Останні чотири року іде чітка лінійна тенденція до зниження рівня коливань УМІ. В цьому році встановлено абсолютний рекорд – середньомісячне відхилення УМІ не перевищувало 3,2%! Отже, у нас, шановні колеги, падає сезонність – ця страшна для молочного бізнесу штука, що робила неможливим стратегічне або навіть середньострокове планування.
  Більше того, протягом літнього періоду (період "великого молока"), УМІ лишався майже абсолютно стабільним, коливаючись в межах 1,5 відсотка. До речі, що найцікавіше – стабільність переробки була ще вищою. Отже, це дуже пов'язані між собою речі.
  В цілому ж, поточний сезон дозволив професійним виробникам молока поки що заробити на 36% більше в середньому, ніж попередній – або на 9% більше, ніж в середньому за останні п'ять років за цей самий період, або на 19% більше, ніж за останні три роки.
  А щодо серпня 2017, то він був найприбутковішим за останні чотири роки, і на 54,7%прибутковішим, ніж аналогічний місяць минулого року.
  У вересні очікується зростання УМІ. В останні три роки в вересні УМІ зростав в середньому на 13-14%. Цікаво, чи й тут вдасться зберегти тенденцію до вищого рівня стабільності?
   

   Економіст інвестиційного відділу ФАО  Андрій Ярмак


  Схожі новини
 • Прибутковість виробництва молока повертається на докризовий рівень
 • Виставки «Зернові технології 2015», «Agro Animal Show 2015» та «Фрукти. Ово ...
 • №42 (254)
 • Микола Присяжнюк: «Загальне надходження молока на переробні підприємства зр ...
 • Молока стало меньше

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Аграрний тиждень. Україна

Всеукраїнський діловий журнал «Аграрний тиждень. Україна» створений з метою достовірного і своєчасного висвітлення об’єктивної інформації про реальний стан і роботу аграрного сектору України.


Журнал розрахований на власників, керівників і фахівців господарств і переробних підприємств; обласні та районні адміністрації, головні управління агропромислового розвитку; вищі учбові заклади аграрного напрямку I-IV ступенів акредитації, представників галузевих об’єднань і організацій, фермерів, і виходитиме за їх інформаційної підтримки.© 2007-2016 журнал "Аграрний тиждень. Україна"

«    Вересень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930