Аграрний тиждень. Україна
» » Як проходят бурякові жнива
» » Як проходят бурякові жнива

  Як проходят бурякові жнива


   

  ТОВ «Хмільницьке», що На Вінниччині, яке входить до агропромхолдингу «Астарта-Київ», розпочало збирання цукрових буряків з площі 6800 га, яка майже дорівнює минулорічному показнику. Про це журналісту «Інфоіндустрії» повідомив  операційний директор підприємства Вадим Скрипник.

  Він розповів, що копання триватиме протягом чотирьох місяців. Почали збирати з гірших площ, на різних полях і урожайність різна: на одному 40 тонн, на другому — 45, на третьому —  50 тонн. Середня врожайність поки що становить 45 тонн з гектара. Зараз кожен корінь на добу набирає по три грами, тобто по 300 кг ваги на га. Фахівець прогнозує, що за результатами бурякових жнив середня врожайність по господарству становитиме 60-63 т/га в заліку. Торік зібрали 59 тонн. В регіоні, де працює «Хмільницьке», не було засухи, кожного тижня йшли дощі. Цукристість зараз становить 17%, а якою вона буде далі, залежить від дощів і погоди, і від того, скільки буряк лежатиме в кагатах, говорить Вадим Скрипник. В середньому буряководи мають вийти на 17-17,5% цукристості.

  Господарство притримувалося випробуваних технологій, які дають найвищий результат. «Ми могли б багато ще чого застосувати і додати, але є таке поняття, як економічна ефективність, треба використовувати стільки засобів, щоб вони дали прибуток», — сказав операційний директор.

  Темпи копання нормальні. 29 серпня почали, стояли лише день, через дощ. Жданівський цукровий завод запустився ще 1 вересня. Сировиною забезпечений.

  Інфоіндустрія


  Схожі новини
 • Аграрії намолотили 55,9 млн тонн зерна
 • Київщина стала «найспритнішою» в копанні буряків
 • Спека нищить надії цукровиків на урожай
 • Очікують зібрати мільйон тонн зернових
 • В Україні зібрано 45 млн тонн зерна з 97% площ

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.