Аграрний тиждень. Україна
» » До 1 листопада Уряд має представити програму банківської підтримки та кредитування агровиробників
» » До 1 листопада Уряд має представити програму банківської підтримки та кредитування агровиробників

  До 1 листопада Уряд має представити програму банківської підтримки та кредитування агровиробників


  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціював розробку спеціальної програми підтримки українських агровиробників з боку державних банків шляхом залучення інвестицій та запровадження прийнятних умов кредитування.  

  «Ми зібралися за 3 місяці до ухвалення держбюджету, аби визначитись і схвалити відповідну програму. Нам потрібно усвідомити, що йдеться про інвестування в розвиток та економічний ріст», — сказав Володимир Гройсман.Про це повідомляє прес-служба Кабміна.

  Документ, як очікується, розроблятиме спеціальна міжвідомча робоча група, участь в якій візьмуть представники банківського сектору. Робочу групу очолить перший заступник Міністра економічного розвитку — Максим Нефьодов. Перші результати роботи групи мають бути представлені на розгляд Уряду до 1 листопада. 

  Глава Уряду нагадав, що обсяг державної підтримки агросектору на 2018 рік запланований в обсязі близько 7,3 млрд грн, в тому числі 1 млрд грн — на підтримку фермерів і 2 млрд грн — на здешевлення кредитів для створення нових молочнотоварних комплексів. За словами Прем’єр-міністра, таким чином Уряд закладає основу для розвитку тваринництва та зростання цього сегменту агровиробництва. Окрема стаття видатків — продовження програми компенсації 20% вартості вітчизняної сільськогосподарської техніки.

  «Цього року ми виділили на цю програму 550 млн. Зараз програма починає діяти. Якщо візьмемо плани 2018 року — це вже 1 млрд грн. Я переконаний, що програма підтримки буде змінювати структуру виробництва техніки, а саме — вести до зменшення імпорту і посилення локалізації виробництва саме в Україні», — сказав Володимир Гройсман.

  В ході зустрічі представники банківського сектору погодилися на пропозицію Уряду, розповіли про своє бачення реалізації програм підтримки і заявили про готовність працювати з реальним сектором, передусім в сегменті малого й середнього бізнесу.

  «Доступ до розумних кредитних ресурсів — один з шляхів зростання. Нам треба сфокусувати адресність допомоги, заздалегідь розробити всі нормативні акти, аби з січня розпочати реалізацію всіх ініціатив. Завдання — відродити тваринницькій комплекс», — підкреслив Володимир Гройсман.

  http://agravery.com

  Схожі новини
 • Уряд впроваджує системну підтримку фермерства в Україні
 • Мінагрополітики запроваджує європейський досвід підтримки дрібних аграріїв ...
 • 30 млрд грн необхідно щорічно на оновлення с/г техніки
 • МінАП оцінює реалізацію держпрограми реформ і розвитку сільського господарс ...
 • Агросектор України є пріоритетом для банківського кредитування - учасники р ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.