Аграрний тиждень. Україна
» » Як держава підтримає свинарів у 2018-му?
» » Як держава підтримає свинарів у 2018-му?

  Як держава підтримає свинарів у 2018-му?


  У 2018-му на підтримку тваринницької галузі в цілому держава передбачає виділення 2,3 млрд гривень. Про це повідомила Олена Альшанова, … під час V Міжнародного Дня свиноферми, який організували Асоціація «Свинарі України», ВАР та агроконсалтингова компанія Dykun.
  «З підтримки розміром 2,3 млрд грн, 300 млн планується направити на відшкодування вартості племінних тварин, а 687 млн — на протиепізоотичні заходи на випередження поширення хвороб, зокрема АЧС у господарствах населення. Мова ведеться й про компенсацію вартості будування/реконструкції комплексів. При цьому реконструкція, в більшій мірі, має на увазі поліпшення заходів біобезпеки», — розповіла пані Альшанова. 
  За її словами, цьогоріч свинарі також можуть отримати відшкодування за вартість племінних тварин, придбаних і в Україні, і за кордоном (максимальна виплата — 2400 грн/голова). Для цього потрібно подати пакет документів до 3 листопада. Після 25 листопада Мінагрополітики пропорційно розподілятиме кошти.
  «Обов’язково має бути підтверджена ідентифікація й оплата тварин», — наголосила експерт.
   
  Прес-служба Асоціації «Свинарі України»


  Схожі новини
 • Чи компенсують свинарям кошти за племінний молодняк?
 • Держпродспоживслужбу можуть підпорядкувати першому Віце-прем’єр-міністру
 • Депутати дозволили ідентифікацію тварин за кошт населення
 • На компенсацію витрат на будівництво тваринницьких комплексів держава виділ ...
 • Тваринникам відшкодовуватимуть вартість будівництва ферм

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.