Аграрний тиждень. Україна
» » Аграрна україна. Концепція світової першості
» » Аграрна україна. Концепція світової першості

  Аграрна україна. Концепція світової першості


  Без перебільшень, вітчизняне сільське господарство зробило значний крок в напрямку підвищення ефективності та інноваційності виробництва. Сьогодні Україна займає провідні місця в світових рейтингах експорту сільськогосподарської продукції, а міжнародні експерти прогнозують Україні велике аграрне майбутнє.

  Однак, незважаючи на поточні досягнення, вітчизняна аграрна економіка ще має ряд ключових запитань, відповіді на які й вирішать майбутнє аграрної України.

   

  31 жовтня 2017 року в рамках міжнародної агропромислової виставки «АгроКомплекс 2017» (активний перехід на http://www.agrocomplex.kiev.ua) відбудеться круглий стіл «Аграрна Україна. Концепція світової першості».

  Захід організовується ВГО «Українська аграрна конфедерація», ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», дирекцією аграрних виставок за підтримки Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

   

  Основна мета заходу: досягти цілісного бачення, всіма ключовими гравцями агропромислового комплексу, концепції й механізму формування першості України на міжнародному рівні, як розвиненої індустріально-аграрної держави.

   

  Захід об’єднає топ-менеджмент агрохолдингів, керівників та власників великих та середніх агрогосподарств, малого та сімейного фермерства, представників переробних підприємств, профільного міністерства, експертів міжнародних та вітчизняних галузевих організацій й наукових установ.

  В процесі проведення панельних дискусій будуть обговорені наступні питання:

  Якою бачать аграрну Україну на теренах світової першості вітчизняні аграрії?

  Які внутрішні й зовнішні тренди сприяють розвитку вітчизняного агропромислового комплексу та гарантують процвітаюче майбутнє сільським регіонам?

  Де знаходиться золота середина між великотоварним аграрним виробництвом та нішовими фермерськими виробниками?

  Як знайти спільні точки дотику суб’єктів кожної з ланок агропродовольчого ланцюга, щоб забезпечити синергетичний розвиток аграрної економіки з дотичними до неї галузями?

   

  Місце проведення: ВЦ «КиївЕкспоПлаза», м. Київ, вул. Салютна 2 б

  павільйон № 1, великий конференц-зал

  Час проведення: 12:00 – 16:30

  Для реєстрації перейдіть за посиланням https://goo.gl/BLHL9V

   

  Контакти організаторів: +38 044 490 6469

  agro@kmkya.kiev.ua

   

  За оперативними новинами слідкуйте на сторінці в Facebook https://www.facebook.com/InterAgroUkraine та на сайті http://www.agrocomplex.kiev.ua


  Схожі новини
 • Чи вигідно вирощувати кукурудзу?
 • Досвід використання інструментів кооперації та фінансово-кредитних інститут ...
 • На аграрному ринку з'явиться ще одне об'єднання
 • «ІнтерАгро 2012»
 • МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ АГРАРНОГО БІЗНЕСУ

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.