Аграрний тиждень. Україна
» » Міжнародний Форум та Виставка Новітньої Енергетики SEF-2017 KYIV
» » Міжнародний Форум та Виставка Новітньої Енергетики SEF-2017 KYIV

  Міжнародний Форум та Виставка Новітньої Енергетики SEF-2017 KYIV


  З 9 по 11 жовтня 2017 р. у конгресно-виставковому центрі «Парковий» (Київ) відбудеться найбільший у Східній Європі бізнес-захід, присвячений новітнім енергетичним технологіям, відновлювальним  джерелам енергії та енергоефективності – ІХ Міжнародний Форум та Виставка Новітньої Енергетики SEF-2017 KYIV.

  За останні дев’ять років SEF KYIV підтвердив свій статус найавторитетнішої та найбільшої бізнес-платформи, присвяченої сталій енергетиці Східної Європи.  участь у якій традиційно включають до своїх робочих графіків найбільші гравці ринку.  SEF KYIV пропонує високоякісну робочу програму, унікальну галузеву аудиторію, видатних спікерів та виняткові можливості для ділових комунікацій.

  Участь у SEF KYIV традиційно беруть власники та топ-менеджери компаній, які зацікавлені у розвитку  інвестиційних енергетичних проектів у промисловості та муніципальному секторі, сонячній енергетиці, вітроенергетиці, біоенергетиці та інших галузевих напрямках.

  Цього року SEF-2017 KYIV буде проходити у 3-денному форматі. Зокрема, 9-10 жовтня відбудеться конференція, 10-11 жовтня – виставка.

  Вперше цьогоріч складовою частиною SEF KYIV стане Tech Energy Competition – SEF AWARDS — конкурс проектів сталої енергетики у Східній Європі.

  Важливою складовою SEF KYIV також є програма зустрічей B2B за попередньо затвердженим розкладом.

  Протягом трьох днів на SEF-2017 KYIV будуть представлені та обговорені останні законодавчі зміни та ініціативи в Україні та інших країнах Східної Європи в контексті глобальних змін світової енергетичної карти та останніх технологічних досягнень.

  10 та 11 жовтня під час SEF-2017 KYIV буде проведено комплекс навчальних семінарів для малих підприємців та домовласників, присвячені рішенням у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики, що дозволять не лише зменшити рахунки за енергоресурси, але й почати власний стабільний бізнес.

  SEF KYIV – це одна з найкращих подій цього року для компаній, що працюють в напрямках традиційної та відновлювальної енергетики, енергоефективності та підприємств і приватних домогосподарств, які зацікавлені у впровадженні новітніх технологій для підвищення енергоефективності та розвитку нових бізнес-проектів у енергетичній сфері.

  Організатором SEF-2017 KYIV є  Центр Інноваційного Бізнесу.


  Схожі новини
 • IIІ Міжнародна Конференція “Енергоефективність в промисловості, АПК та ЖКГ”
 • IIІ Міжнародна Конференція “Енергоефективність в промисловості, АПК та ЖКГ”
 • Міжнародна конференція “Енергоефективність в промисловості, АПК та ЖКГ”
 • Перший Київський міжнародний економічний форум: інструменти економічного ро ...
 • 3 березня Арсеній Яценюк зустрінеться з бізнес-спільнотою України

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.