Аграрний тиждень. Україна
» » Іранці зацікавлені у веденні агробізнесу в Україні
» » Іранці зацікавлені у веденні агробізнесу в Україні

  Іранці зацікавлені у веденні агробізнесу в Україні


  Іранський бізнес зацікавлений у створенні сільськогосподарських підприємств в Україні. Про це йшлося у ході зустрічі керівництва ТПП України та делегації Ісламської Республіки Іран на чолі з головою Комісії сільського господарства, води та навколишнього середовища ТПП провінції Ісфаган.

  Про це повідомляє прес-служба ТПП України.

  Члени делегації  зацікавлені у веденні екстериторіального сільського господарства, тобто в оренді сільськогосподарських угідь для вирощування пшениці, кукурудзи, сої, рапсу та інших продуктів. Крім того, іранська сторона не проти купувати готову продукцію. Початкові цифри оренди  – 5 тис. га. Амбіційний проект покликаний забезпечити ринок країн Перської затоки, де є висока потреба в продуктах сільського господарства.

  Повідомляється, що сторони обговорили можливість викуповувати готові с/г компанії та створювати спільні підприємства з українськими партнерами.

  «Торгово-промислова палата – найкращий орган для подальшого просування такого проекту. Вірю, що вже найближчим часом матимемо позитивні конкретні результати і ця робота принесе успіх обом сторонам», - сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков. 

   ucci.org.ua.   Схожі новини
 • Іран інвестуватиме в українське фермерство
 • Україна та Іран поглиблюють співпрацю в аграрному секторі
 • Чиновників Могильова покликали на виставку в Китай
 • До НААН завітали з Ісламської Республіки Іран
 • МІНАГРОПОЛІТИКИ: НОВИЙ ІМПУЛЬС ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКО-СЕНЕГАЛЬС ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.