Аграрний тиждень. Україна
» » АСТАРТА відкриває IT-курси для мешканців сіл
» » АСТАРТА відкриває IT-курси для мешканців сіл

  АСТАРТА відкриває IT-курси для мешканців сіл


  Агропромхолдинг "АСТАРТА", Фонд BrainBasket та компанія Міратех запускають пілотний освітній проект, який дозволить мешканцям сіл отримати базову IТ-освіту. Старт проекту заплановано на жовтень цього року в Полтавській області.

  Оволодіти ІТ-навичками зможуть дорослі зрілого віку та школярі сіл Озера, Лютовинівка та Староаврамівка.

  Дитячий ІТ-курс, до якого входить ознайомлення та вивчення середи програмування Scratch, розрахований на школярів від 9 до 11 років.

  Курс для дорослих, що розрахований на людей від 45 років, розроблений для побутових потреб мешканців сіл та має на меті навчити учасників проекту базовим IT-навичкам.

  «Робота нашої компанії вже давно тісно пов’язана з розвитком сільських громад. В першу чергу, із створенням умов сучасної освіти і медицини в селах. Ми дуже раді, що в нас з’явилися такі сильні партнери, адже комп’ютерна грамотність та IT-навички стають невід’ємною частиною будь-якої професії – це глобальні процеси, і сільські жителі повинні мати можливість оволодіти цими знаннями», - наголосив Віктор Іванчик, генеральний директор "АСТАРТИ".

  У рамках пілотного проекту організатори планують охопити три локації на Полтавщині та надати знання з інформаційних технологій 30-45 дорослим і 60 школярам. У перспективі поширення проекту щонайменше до 10 локацій.


  Схожі новини
 • "Астарта" отримає $25 млн на "зелені" проекти
 • «Астарта» починає програму підтримки аграріїв
 • До проекту аграрних розписок приєднуються ще три області, — Рутицька
 • Проект Єврокомісії з розвитку сільгоспкооперативів стартував в області
 • Фонд «Монсанто» виділить 1,8 млн грн на модернізацію сільських бібліотек в ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.