Аграрний тиждень. Україна
» » Фінансування 6,3 млрд грн замало для розвитку галузі — Шеремета
» » Фінансування 6,3 млрд грн замало для розвитку галузі — Шеремета

  Фінансування 6,3 млрд грн замало для розвитку галузі — Шеремета


  Своє ставлення до фінансування агросектору на 2018 році у розмірі 6,3 млрд грн висловив Віктор Шеремета, якого 4 жовтня, Кабмін призначили на посаду заступника міністра аграрної політики України з питань фермерства. Про це повідомляє Kurkul.com.

   «Для існування достатньо, та для великого розвитку — мало», — зазначив заступник міністра.

  Також він висловився на іншу фінансову тему. На його думку спецрежим та дотації це різні речі, які не є взаємозамінними.

  «Тема дотацій — складна й неоднозначна. Нею спробували замінити спеціальний режим, однак, на мій погляд, не дуже вдало. З одного боку, все чесно й прозоро — гроші отримує той, хто сплачує податки. Однак із другого, для того, щоб отримати дотацію, потрібно не лише вчасно подати пакет документів, а й сплатити досить великі податки. В іншому випадку повернені кошти будуть мізерними», — наголосив Віктор Шеремета.

  Він не згоден з існуючим механізмом дотацій. За його словами, цей механізм потрібно або змінити або допрацювати.

  «Однак, зауважу, що вирішення цього питання залежить не лише від мене, а й від депутатів. Якби я мав право щось змінювати, то зробив би так, як роблять у всьому світі — запровадив спрощену систему оподаткування для малих та середніх фермерських господарств. Адже через непродуманий механізм розподілу бюджетних дотацій, багато малих господарств пішли у «тінь», — зауважив Віктор Шеремета.

  Kurkul.com.  Схожі новини
 • Уряд призначив Шеремету заступником міністра аграрної політики
 • Для дрібних агровиробників збільшили шанси отримати дотацію з бюджету
 • Кому вигідна система прямих державних дотацій у 2017?
 • Уряд готує концепцію розвитку сільських територій до 2025 року
 • У 2014 році МінАПП продовжить виконувати завдання Президента щодо розвитку ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.