Аграрний тиждень. Україна
» » За вересень експортували 17 тис. т цукру
» » За вересень експортували 17 тис. т цукру

  За вересень експортували 17 тис. т цукру


  За перший місяць поточного маркетингового року українські виробники поставили на зовнішні ринки 16,94 тис. т цукру. Про це повідомляє пресс-служба "Укрцукор"

  Найбільші поставки здійснювались до Азербайджану – 38%, Судану – 16%, Таджикистану – 13%, Туреччини та Шрі-Ланки – 8% і 7% відповідно.

  За словами керівника аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслани Бутило, поточний маркетинговий рік стартував не так активно як минулий через несприятливу кон’юнктуру ринку: «На аналогічний період минулого маркетингового року було експортовано 39,9 тис. т цукру. Цьогоріч, цей показник менший більш ніж у двічі і викликано це декількома чинниками. Перш за все, це старт сезону цукроваріння, який запізнився приблизно на два тижні через несприятливі погодні умови навесні та літом. Інша причина – не досить сприятлива ситуація на міжнародному ринку».

  За оцінками асоціації, в 2017/2018 МР експорт цукру складе близько 500 тис. т, в той час як виробництво залишиться на рівні минулого року - близько 2 млн т.

  Нагадаємо, за результатами 2016/2017 МР вітчизняні цукровари експортували рекордні 767,3 тис. т цукру, а найбільшим імпортером українського солодкого піску стала Шрі-Ланка.

  Поточний сезон цукроваріння стартував 30 серпня. Станом на 5 жовтня працює 39 цукрових заводів та виготовлено 369,7 тис. т цукру. 


  Схожі новини
 • Експорт цукру за серпень склав 18 тис. т
 • Експорт цукру досягнув 750 тис. т
 • Експорт цукру склав 70 тис. тон
 • Експорт цукру знизився на 27%
 • Експорт цукру скоротився вдвічі

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.