Аграрний тиждень. Україна
» » Нові виклики і нові можливості ринку
» » Нові виклики і нові можливості ринку

  Нові виклики і нові можливості ринку


  Одним з найбільш динамічних секторів в українському агробізнесі є олійно-жировий, тому фахівцями «ПроАгро Груп» було прийнято рішення про регулярне проведення заходів, пов’язаних з олійно-жировою темою. 6 жовтня 2017 року відбулася перша Олійно-жирова конференція 2017

  Всі три робочих блоки  конференції були дуже насиченими, динамічними та пізнавальними. Захід зібрав кращих спікерів галузі з кращих компаній Fenix ​​Agro, «Термінал ППСС», «МХП», «Інтерстарч Україна», «Дунайська соя», SP Advisors, Shanghai agile international trading Co., ГК «Прометей». Топ-менеджмент, виробники, переробники, трейдери, логісти та фінансові експерти презентували своє бачення стану та перспектив галузі.

  Всі, без винятку, доповіді були змістовними, заснованими на практичному досвіді. Хоча один виступ все ж виділявся. «ПроАгро Груп» вперше в історії своїх конференцій використовувала Skype для зв'язку зі спікером. Генеральний директор однієї з китайських компаній презентував свою доповідь прямо з Шанхаю, учасники конференції скористалися можливістю і задали багато питань, що стосуються особливостей місцевого ринку. Спікери Олійно-жирової конференції детально описали специфіку виходу та роботи на ключових для української продукції ринках, були розглянуті питання нішевих олійних культур, їх переробки та збуту. Не оминули увагою і логістичну складову - керівник одного з перевалочних комплексів розповів про необхідність постійного вдосконалення активів та надання додаткових послуг в умовах високої конкуренції. А фінансові фахівці проаналізували ціни і назвали оптимальні фінансові інструменти для ефективної торгівлі олійними та продуктами їх переробки.

  Всі питання порядку денного були розглянуті. У перервах між робочими сесіями ділове спілкування тривало, учасники конференції обмінювалися думками і контактами. Загальна думка організаторів, спікерів, партнерів і учасників - такі конференції потрібні! «ПроАгро Груп»дякує всім за активну участь та чекає Вас на наступних заходах!


  Схожі новини
 • Аграрна фінансова конференція + практичний тренінг
 • що чекає український олійно-жировий ринок у середньостроковій перспективі
 • Конференція аграрних юристів
 • У Києві відбудеться Українська Аграрна Конференція «Стратегії експорту: тре ...
 • Вітчизняний аграрний сектор забезпечить розвиток біоенергетики

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.