Аграрний тиждень. Україна
» » Бюджетну дотацію отримували не більше 30% господарств АВМ
» » Бюджетну дотацію отримували не більше 30% господарств АВМ

  Бюджетну дотацію отримували не більше 30% господарств АВМ


  За 8 місяців поточного року господарства-члени Асоціації виробників молока (АВМ) отримали 10 млн грн державних дотацій за програмою «квазіакумуляції ПДВ», при чому держпідтримка була надана лише 30% учасників об’єднання. Про це  повідомила віце-президент АВМ Ганна Лавренюк.
  «Загальна сума отриманої дотації нашими господарствами не більша 10 млн грн. Із 135 господарств дотацію отримали 30%», - зазначила вона.
  Ганна Лавренюк підкреслила, що низький відсоток учасників цієї програми держпідтримки пояснюється недосконалою формулою розрахунку бази дотацій. АВМ, Всеукраїнська Аграрна Рада та інші ключові сільськогосподарські асоціації вже направили владі пропозиції по врегулюванню цієї проблеми.
  Аграрії очікують, що цей механізм держпідтримки буде допрацьований, і, крім того, Уряд та депутати дослухаються до пропозиції аграрних об’єднань не скорочувати фінансування дотацій у 2018 році, адже таким чином сільське господарство матиме повноцінну підтримку, що надаватиметься автоматично і без корупції.
  Запропонована урядом загальна сума державної допомоги аграріям у 2018 році дозволяє залишити витрати на дотації на рівні 4 млрд грн за рахунок перерозподілу коштів з інших програм, фінансування яких у майбутньому році перевищить потребу, (зокрема, компенсації вартості сільськогосподарської техніки та держпідтримки тваринництва).

  Детальніше про пропозиції аграріїв до проекту бюджету за посиланням http://uacouncil.org/news/786. html  

  Схожі новини
 • Аграрні асоціації висловили свої пропозиції щодо держпідтримки АПК у 2018 р ...
 • У червні спрямовано утричі більше коштів дотації аграріям ніж в травні
 • 3 із 128 підприємств отримали дотації
 • Президент схвалив держбюджет України на 2017 рік з 4 млрд грн на пряму підт ...
 • Перші підсумки: Як працює нова система дотацій для виробників молока

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.