Аграрний тиждень. Україна
» » Фінал IV Всеукраїнського конкурсу AgroChallenge
» » Фінал IV Всеукраїнського конкурсу AgroChallenge

  Фінал IV Всеукраїнського конкурсу AgroChallenge


  В травні 2017 року  Фундація AgroChallenge оголосила  початок набору перспективних  аграрних проектів в рамках IV Всеукраїнського конкурсу. Мета конкурсу - пошук сучасних, інноваційних, технологічних рішень, які дадуть можливість як малим аграріям, так і великим агрохолдингам отримати прості та актуальні інструменти для вирішення поточних і стратегічних завдань підвищення ефективності виробництва.

  Протягом п’яти місяців всі бажаючі могли надати свій проект або інноваційну ідею на розгляд експертної комісії конкурсу. Менторами AgroChallenge є кращі українські та міжнародні експерти – галузеві фахівці та відомі бізнесмени з експертизою в агросекторі, інформаційно-комунікаційних технологіях, інженерії тощо.

  Результати конкурсу і презентація проектів-переможців відбудеться 11-13 жовтня на 6-му Міжнародному Фестивалі інноваційних проектів Sikorsky Challenge.

  В Фіналі приймуть участь проекти з різних галузей АПК. Це наприклад, проект «Бездротові сенсорні мережі» для точного землеробства, екологічного моніторингу та захисту довкілля, проект «IB-Chem Anti-Mycobacterium bovis» – діагностична імуноензимна тест-система для виявлення туберкульозу ВРХ, проект «ГеоАгроОцінка» – геопросторова система комплексної оцінки сільськогосподарських земель, проект «HUYGENS» – технологічний комплекс, який дозволяє вирішити проблему оптимізації режимів роботи мобільної техніки, що агрегатується з різним обладнанням, а також відслідковувати технічний стан мобільного засобу в реальному часі та проводити своєчасне його обслуговування та багато інших цікавих ідей та розробок.

  Отже, в українських аграріїв та ІТ-компаній сьогодні є шанс створити унікальний бренд України як постачальника не тільки якісної сільськогосподарської продукції, а й ефективних технологічних рішень для агросектору.

  Запрошуємо всіх бажаючих 12 жовтня 2017 року взяти участь у Всеукраїнському конкурсі інноваційних проектів AgroChallenge в рамках щорічного Фестивалю Sikorsky Challenge. 

  Партнери конкурсу – Креді Агріколь Банк, Укрексімбанк, агропромислові компанії «Кернел», «Астарта-Київ», «Agrogeneration», «Agricom group», КУА «Всесвіт», Менонітська Асоціація Економічного Розвитку (МАЕР), Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського Розвитку», юридична компанія «Juscutum».

  Генеральній інформаційний партнер  - журнал «Aграрний тиждень. Україна».

  Захід AgroChallenge проходитиме 12 жовтня в НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» за адресою: пр. Перемоги, 37, корпус 6 з 09.30 до 13.00


  Схожі новини
 • Розпочато ІV Конкурс інноваційних проектів «AgroChallenge»
 • У аграрних стартапів в Україні є перспективи
 • НА ПОРОЗІ ТРЕТЬОЇ РЕВОЛЮЦІЇ
 • Всеукраїнський конкурс проектів «AGRO CHALLENGE»
 • Агросектор України отримає інноваційні рішення завдяки всеукраїнському конк ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.