Аграрний тиждень. Україна
» » Технології, рішення і тренди в Агро
» » Технології, рішення і тренди в Агро

  Технології, рішення і тренди в Агро


  10 жовтня платформа розвитку агробізнесу AgroTalks вже втретє провела нетворкінг-конференцію, яка присвячена технологічним інноваціям в агросекторі. В рамках  AgroTalksDay за 7 годин 14 спікерів розповіли про стартапи в агро, діючі технології, практичний досвід їх застосування, 
  кращі практики та рішення для агросектору, а також відбулася демонстрація дронів. І якщо дрони та безпілотники вже стали для агробізнесу звичним явищем, то ми зосередились на нових розробках.
  Олена Савчук (co-founder, CEO Water Cloud) розповіла про те, які виклики чекають на аграріїв у зв'язку із глобальним потеплінням та як впоратися із нестачею води, використовуючи нові технології. За допомогою нової розробки українських вчених фермер отримує недороге джерело водних ресурсів незалежно від території проживання, з окупністю в один сезон.
  Як ідеально спланувати проект, як розподілити зони відповідальності, як синхронізувати всі процеси і співробітників для досягнення поставленої мети. Про конкретні кейси зі створення ідеального веб-проекту і вибору компанії-розробника мобільного додатку про все це розповіла Аліна Заболотня (компания Civenty).
  Практичними кейсами використання систем телеметрії в контролі технологічних процесів в агровиробництві поділився представник найбільшого агрохолдингу UkrLandFarming Володимир Бабій.


  Детальніше про найцікавіше з AgroTalksDay 3 читайте в журналі "Аграрний Тиждень. Україна" (№11, листопад)

  Схожі новини
 • Високі технології для агросектору
 • Аграрні стартапи, нові технології і тренди на AgroTalks DAY
 • Виставки «Зернові технології 2015», «Agro Animal Show 2015» та «Фрукти. Ово ...
 • Задуми на завтра
 • Навчатимуться бухгалтери

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.