Аграрний тиждень. Україна
» » Інноваційно-технологічні рішення для АПК
» » Інноваційно-технологічні рішення для АПК

  Інноваційно-технологічні рішення для АПК


  Запрошуємо Вас відвідати ІІІ - форум інноваційно-технологічного різноманіття ідей та рішень для АПК - Smart Agro Forum №3.

  Smart Agro Forum   проходить втретє, це міжнародний спеціалізований форум по розумним, IT – технологіям та інноваційним розробкам в АГРОПРОМИСЛОВОМУ СЕКТОРІ для топ-менеджерів та директорів Агро підприємств, холдингів та фермерств. 

  Захід відбудеться - 13 грудня 2017, в конференц-залі технопарку UNIT.City - UNIT.Core за адресою - Київ, вул. Дорогожицька,1.

  У програмі форуму приймуть участь провідні українські та європейські компанії, які працюють у сферах Агро-it, топ-менеджери it- компаній, директори агро компаній, консалтингові компанії та інших напрямків.

  Програма форуму буде розділена на кілька блоків, а також декілька перерв на каву і обід, де всівідвідувачі форуму зможуть познайомитися і поспілкуватися між собою.

  На форумі будуть розглянуті най актуальніші питання пов’язанні з:

  Прискорення переходу IT технологій з лабораторій і офісів на поля і підприємства.

  Інформування аграріїв про популярні IT-технології і ПО і їх впровадження.

  Обмін інформацією, переговори і взаємодія між IT і АГРО сектором.

   Розробка, створення та супровід IT продуктів для АПК та інше.

  Участь у форумі – платна.

  Реєстрація на форум обов’язкова.

  Медіа-партнерами виступлять більш ніж 10 видань, як аграрних так і It, декілька асоціацій, а також більш ніж 20 порталів.

  По питанням співпраці у якості доповідача чи спонсора надсилати заявку на електронну адресу innaachernyaeva@gmail.com або за телефоном  +380634177463 Інна, координатор Smart Agro Forum №3.

  Слідкуйте за перебігом підготовки та анонсами у групі фб: https://www.facebook.com/smartagroforum/ Також, ви можете завітати на наш сайт: http://smartagroforum.com 


  Схожі новини
 • Запрошуємо на Smart Agro Marketing Forum
 • Форум ІТ-технологій та інновацій в агропромисловому секторі
 • Запрошуємо на SMART AGRO FORUM
 • Дізнайтеся про It-технології та інновації для агробізнесу
 • Всеукраїнський форум з It-технологій та інновацій в аграрному секторі Smar ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.