Аграрний тиждень. Україна
» » Чи поїдуть українські винороби до Китаю?
» » Чи поїдуть українські винороби до Китаю?

  Чи поїдуть українські винороби до Китаю?


  З 29 квітня по 7 жовтня 2019 року в Пекіні, Китай, відбудеться Міжнародна садівнича виставка «Beijing Expo 2019» під гаслом «Живи зеленим, живи краще». На цю виставку Китай готовий виділити фінансову підтримку у сумі 729 тис. доларів США для забезпечення участі українських виробників та створення національного павільйону України. З яких 437 тис. доларів США - для створення зовнішніх експозицій та 292 тис. доларів США - для внутрішніх експозицій.
  На виставку запрошено 197 країн світу та 27 міжнародних організацій. Тому створення національного павільйону України – це ефективне рішення з пошуку ділових партнерів за кордоном для садівників України та виходи на нові ринки для малих та середніх підприємств.
  Голова Громадської спілки «Укрсадпром» Володимир Печко надав до Міністерства аграрної політики та продовольства України офіційну позицію ГС «Укрсадпром», в якій зазначив важливість участі українських підприємств в даній виставці, та запропонував перелік підприємств, які будуть представляти свою продукцію. Таким чином, сподіваємось. і українські винороби зможуть встановити нові ділові контакти, отримати експортні замовлення, розширити виробництво, що сприяти розвитку галузі та створенню нових робочих місць в Україні.

  Громадська спілка "Укрсадпром"


  Схожі новини
 • В Угорщині презентували українські вина
 • У жовтні в Україні відбудуться дві масштабні агропромислові виставки
 • У жовтні в Україні відбудуться дві масштабні агропромислові виставки
 • Про створення Міжрегіональної Громадської Спілки птахівників та кормовиробн ...
 • МЗС допомагатиме експортерам просувати м’ясо-молочну продукцію на зовнішні ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.