Аграрний тиждень. Україна
» » Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET”
» » Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET”

  Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET”


  21-24 листопада 2017 року пройде Міжнародний Форум "INNOVATION MARKET” (МФІМ) – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup- проектів з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України та Китаю, з політичними лідерами України.  Формат заходу: виставка, конференція, стартап-алея.
  Мета Форуму - демонстрація вітчизняних і зарубіжних інновацій для пошуку можливостей їх впровадження, залучення інвестицій в інноваційні проекти у всіх сферах народного господарства України.
  Захід проходитиме вдруге в Україні, воно об'єднує виставку інновацій, ділову програму - конференція і конкурс соціальних Startup-проектів:
  - форум займає весь 1-й павільйон (10.500 кв.м.).
  - близько 500 розробок від 52-х інститутів НАН України та від 25 університетів
  - близько 40 стартап-проектів
  - понад 50 доповідей конференц-програми.
  Більш детальна інформація про форум:
  - Презентація Форуму "INNOVATION MARKET" тут https://goo.gl/93bTQm
  - Посилання на сайт Форуму: http://innovationmarket.com.ua

  Схожі новини
 • Дізнайтеся про It-технології та інновації для агробізнесу
 • Українсько-Італійський бізнес форум
 • Рівненщина прийматиме Міжнародний бізнес-форум із агрологістики
 • 11 вересня - відкриття Міжнародного форуму "Ліси в зеленій економіці"
 • У Ялті розпочала роботу дев'ята міжнародна конференція «Зерновий форум & З ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Аграрний тиждень. Україна

Всеукраїнський діловий журнал «Аграрний тиждень. Україна» створений з метою достовірного і своєчасного висвітлення об’єктивної інформації про реальний стан і роботу аграрного сектору України.


Журнал розрахований на власників, керівників і фахівців господарств і переробних підприємств; обласні та районні адміністрації, головні управління агропромислового розвитку; вищі учбові заклади аграрного напрямку I-IV ступенів акредитації, представників галузевих об’єднань і організацій, фермерів, і виходитиме за їх інформаційної підтримки.© 2007-2018 журнал "Аграрний тиждень. Україна"

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031