Аграрний тиждень. Україна
» » «Аграрний фонд» планує вийти на ринок мінеральних добрив
» » «Аграрний фонд» планує вийти на ринок мінеральних добрив

  «Аграрний фонд» планує вийти на ринок мінеральних добрив


  ПАТ «Аграрний фонд» планує розпочати продаж мінеральних добрив, які були закуплені у підприємств групи Ostchem, що дозволило відновити роботу заводів. Про це зазначив Голова правління Товариства Андрій Радченко.

   

   

  «Ми розпочинаємо продаж мінеральних добрив, і хочу зазначити, що Аграрний фонд виконує державну функцію - стримуватиме цінові коливання на ринку мінеральних добрив. Ми не плануємо спекулювати та гнатись за високою маржинальністю. Так ми поводимось на ринку борошна, і такою ж буде наша політика на ринку мінеральних добрив. Ми будемо дивитись на собівартість плюс мінімальна зрозуміла маржа - наприклад 5%», - зауважив Андрій Радченко.

  За його словами діяльність Аграрного фонду суттєво впливає на зерновий ринок країни, зокрема, допомагає стримувати цінові коливання під час жнив, наприклад, до появи Аграрного фонду в 2007-2011 роках сезонне зниження цін на зерно було на рівні 20-40%. А в 2017 сезонне зниження було близько 4,3% завдяки форвардним контрактам, які виконують стримуючу функцію.

  Керівник підприємства додав, що Аграрний фонд буде співпрацювати з аграріями, перш за все тими, хто обслуговується за форвардною програмою.

  Наразі ПАТ «Аграрний фонд» має 258 тис. тонн мінеральних добрив, що складає близько 15-18% від річної потреби для аграріїв України.


  Схожі новини
 • «Аграрний фонд» виконав форвардну програму 2015 року
 • Аграрії поставили ПАТ «Аграрний фонд» близько 100 тис. тонн зерна
 • Аграрний фонд оголосив конкурс для страхових компаній
 • В Аграрному фонді буде проведений фінансовий аудит, - Андрій Радченко
 • В Аграрному фонді буде проведений фінансовий аудит, - Андрій Радченко

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео