Аграрний тиждень. Україна
» » Хто найбільше юзає форвард?
» » Хто найбільше юзає форвард?

  Хто найбільше юзає форвард?


  Державна продовольчо-зернова корпорація України продовжує програму закупівлі озимих культур – пшениці та ячменю майбутнього врожаю 2018 року. Це перший етап масштабної форвардної програми, в рамках якої планується проавансувати українських сільгоспвиробників на суму понад 1,5 млрд. грн. Про це повідомив в.о. голови правління Дмитро Гавриш.

  «Програму закупівлі зернових розпочато восени, аби дати можливість аграріям отримати завчасно обігові кошти для весняно-польових робіт та закупити більш дешеві засоби захисту рослин та палива ще до початку  сезону. Також форвардна програма розпочата заздалегідь щоб сільгоспвиробники мали змогу своєчасно розпочати весняну форвардну програму», - запевнив Дмитро Гавриш.

  Корпорація вже отримала 17 заявок на постачання понад 18 тисяч тонн зернових в рамках закупівлі озимих культур майбутнього врожаю. Далі фахівці ДПЗКУ та представники страхових компаній оглядають посіви в регіонах та з тими, хто проходить оцінку, укладають договори.

  Станом на сьогодні серед лідерів по кількості заявлених тонн зернових є підприємства Дніпропетровської та Хмельницької областей.

  Також в цьому сезоні надійшли заявки від підприємств Дніпропетровської, Київської, Вінницької та Миколаївської  областей, які не перший рік співпрацюють з корпорацією по форвардній програмі.  Схожі новини
 • ДПЗКУ успішно завершила форвардну програму 2016 року
 • У лютому ДПЗКУ приступить до нових форвардних закупівель
 • Аграріям збільшили оплату за зерно, закуплене за форвардними контрактами
 • ДПЗКУ отримала заявки на закупівлю за форвардом понад 300 тисяч тонн зерна
 • ДПЗКУ закупить 2 мільйона тонн зерна за форвардними контрактами

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео