Аграрний тиждень. Україна
» » ДПЗКУ експортувала близько 17 тис. т борошномельної продукції
» » ДПЗКУ експортувала близько 17 тис. т борошномельної продукції

  ДПЗКУ експортувала близько 17 тис. т борошномельної продукції


  Державна продовольчо-зернова корпорація України утримує високі позиції з експорту борошномельної продукції. Так, за перші чотири місяці 2017/2018 маркетингового року на зовнішні ринки було поставлено близько 17 тис. тонн борошна та висівок. Про це повідомив в.о. голови правління Дмитро Гавриш.

  «З початку цього маркетингового року на зовнішні ринки держкорпорацією було відвантажено 9,5 тис. тонн пшеничного борошна та 7,2 тис. тонн гранульованих висівок. Загалом було експортовано 16,7 тис. тонн борошномельної продукції», - зазначив Дмитро Гавриш.

  За словами очільника корпорації, ДПЗКУ постійно працює над розширенням географії поставок та наразі відвантажує борошно до Анголи, Китаю, ОАЕ, Саудівської Аравії, Сомалі. Основними ж споживачами гранульованих висівок залишаються Туреччина, Єгипет і Марокко.

  «Сьогодні ми робимо все для того, щоб ефективно використовувати можливості наших переробних підприємств. ДПЗКУ має намір і далі розвивати свій експортний потенціал. Наша мета - відновити лідерство з експорту борошномельної продукції», - зауважив Дмитро Гавриш.

  Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»


  Схожі новини
 • З початку 2017/18 МР філії ДПЗКУ переробили майже 73 тис. тонн зернових
 • ДПЗКУ експортувала майже 79 тис. тонн борошна та висівок
 • Державна зернова корпорація вдвічі збільшила експорт борошна
 • У ДПЗКУ ЗБІЛЬШИЛИ ОБСЯГИ ВИРОБНИЦТВА ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ
 • ДПЗКУ – один із лідерів експорту пшеничного борошна

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.