Аграрний тиждень. Україна
» » Платформа Climate Corporation стала доступна в Європі
» » Платформа Climate Corporation стала доступна в Європі

  Платформа Climate Corporation стала доступна в Європі


  The Climate Corporation, дочірнє підприємство компанії Monsanto, на провідному світовому ярмарку сільськогосподарської техніки Agritechnica оголосила про початок продажу діджитал сільськогосподарської платформи Climate FieldView™ в Європі під час посівної 2018 року. Завдяки інноваційним цифровим аналітичним інструментам фермери в цих регіонах Європи зможуть зібрати раніше розрізнені всі необхідні дані на одній платформі, а також отримуватимуть цінні знання та навички, що допоможуть використовувати кожен гектар землі максимально ефективно.

  «Революційні цифрові технології допомагають більшості фермерів у світі краще розуміти власні ресурси. Прості у використанні інструменти підвищують ефективність діяльності за рахунок отриманих даних, — сказав Майк Стерн, виконавчий директор The Climate Corporation. - Фермери з усього світу вбачають неабияку цінність платформи Climate FieldView. А найближчим часом фермери з Європи також зможуть ділитись власними даними: безперешкодно збирати інформацію, швидко її візуалізувати й отримувати індивідуальні аналітичні звіти. Це допоможе оптимізувати агрономічні методи та ухвалювати важливі управлінські рішення, які впливають на стабільність сільськогосподарського виробництва».

  Протягом минулого року платформа Climate FieldView пройшла випробування на фермах в Україні, Німеччині та Франції. У наступному сезоні ще більша кількість фермерів з цих країн зможе збирати дані та отримувати зображення безпосередньо в кабіні свого трактора, а також використовувати додаткові інструменти для аналізу й оцінки врожаю та контролю змін завдяки індивідуальним рекомендаціям щодо посіву та родючості.

  «Climate FieldView — це надзвичайно зручний, інтуїтивно зрозумілий інструмент, — говорить Андреас Роерл, фермер із Баварії,який брав участь у бета-тестуванні платформи Climate FieldView цього сезону. – З моєї точки зору, це перший інструмент, який нарешті може допомогти мені збирати всі дані в одному місці та легко аналізувати всю наявну інформацію, щоб заздалегідь розпочинати планування і ухвалювати найкращі рішення для успіху моєї компанії. Я радий, що буду використовувати Climate FieldView протягом посівної та збору врожаю цього сезону. Сподіваюсь, що позитивні прогнози щодо мого бізнесу будуть реалізовані на практиці та принесуть бажані результати».

  Цікаво знати, що думають про Climate FieldView українські аграрії?

     Схожі новини
 • Корпорация AGCO приобретает подразделение Precision Planting
 • Самая масштабная сеть полевых исследований в аграрной отрасли
 • Перспективи зрошення
 • Заощадити до 30%
 • ТОП 5 аграрних питань Всесвітнього економічного форуму у Давосі

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео