Аграрний тиждень. Україна
» » Синтетичне фінансування
» » Синтетичне фінансування

  Синтетичне фінансування


  ЄБРР надає нові кошти для розвитку механізмів кредитування у місцевій валюті та підтримки МСП в Україні. Отримання кредитів у гривні є більш зручним для потенційних позичальників, оскільки не створює для них валютних ризиків.

  ЄБРР надає кредит у гривні ПАТ «ПроКредит Банк Україна» на чотири роки на суму, еквівалентну $25 млн. Для ЄБРР це стане одним з перших кредитів у гривні для комерційних банків в Україні та першим синтетичним фінансуванням у місцевій валюті, захеджованим через валютний своп з Фондом ТCX. Цей механізм дозволить забезпечити кредитування МСП в Україні у місцевій валюті.

  Грантове фінансування, надане Інвестиційним фондом сусідства ЄС, допоможе зменшити процентну ставку хеджування валютного ризику, що відповідно знизить вартість фінансування у гривні.

  Керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи і Кавказу Франсіс Маліж сказав: «Ми кредитуємо добре відому фінансову установу, що вже давно працює в Україні. Цей кредит підтримає стратегію розвитку «ПроКредит Банку», спрямовану на розширення кредитування МСП, в якому в цій країні існує велика потреба. Ми упевнені, що інструмент, який ми для цього використовуємо, має гарний потенціал і сприятиме розвитку кредитування у місцевій валюті в цій країні».

  Віктор Пономаренко, голова правління «ПроКредит Банк Україна» зазначив: «Доступ до кредитування у місцевій валюті забезпечить подальший розвиток МСП. Ми, як банк, що прагне стати «основним» для малих та середніх підприємств в Україні, впевнені, цей крок підтримає наші зусилля у наданні їм доступного фінансування для інвестицій».

  Розташований у Нідерландах фонд TCX є спеціальним фондом, який пропонує позабіржові деривативи для хеджування валютних ризиків і ризиків зміни процентних ставок. Його акціонерами є більшість великих світових фінансових установ розвитку та ряд спеціалізованих мікрофінансових інвесторів.


  Схожі новини
 • ЄБРР надає кредитну лінію у національній валюті в Україні
 • Для підтримки бізнесу: ЄБРР відкриває регіональний офіс в Одесі.
 • Фінансування обсягом €7 мільйонів в рамках Програми фінансування альтернати ...
 • Високоякісна техніка стає ближчою
 • ЄБРР виділить 40 млн євро на розвиток аграрного сектора Грузії

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео